Newsy

Niesamowite kostiumy z drugiego odcinka "Mask Singer". Zobaczcie, jakie przebrania pojawią się na scenie

Newsy

Autor:
Sabina
Zięba
"Mask Singer" - zapowiedź 2. odcinka
"Mask Singer" - zapowiedź 2. odcinkaTVN
wideo 2/13

"Mask Singer" to nowe show stacji TVN, w którym biorą udział największe polskie gwiazdy. Widownia i jury mogą jednak tylko posłuchać ich występów i domyślać się, kim tak naprawdę są, ponieważ ich wizerunki przysłaniają wymyślne przebrania. Zobaczcie, które robią największe wrażenie.

Kostiumy w 1 odcinku "Mask Singer"

Program "Mask Singer" było najbardziej oczekiwanym show stacji TVN tego sezonu, przez wzgląd na całkiem nowy format, który jest niezwykle zaskakujący dla widzów, widowni, a także jurorów. Wszyscy próbują zgadnąć, kto kryje się pod wymyślnymi kreacjami. W roli detektywów występują Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Wspólnie prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania i typują nazwiska, które mogą się chować pod barwnymi kostiumami.

W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują też na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę. Tym samym w pierwszym odcinku swoją tożsamość musiał zdradzić Mateusz Banasiuk, który ukrywał się pod postacią Tortu. W programie tym samym pozostali dalej Róża, Kot, Prysznic, Słońce oraz Potwór.

Kostiumy "Mask Singer" z 1. odcinka Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Postaci w 2 odcinku "Mask Singer"

Kolejny odcinek "Mask Singer" będzie miał swoją premierę na antenie TVN już w sobotę 12 marca o godzinie 20:00. Pojawią się w nim kolejne gwiazdy ukryte pod niesamowitymi kostiumami. Tym razem na scenie pojawi się Kogut, Bocian, Ośmiornica, Ważka, Deszcz i Czarownica.

- Bardzo często jest tak, że jeżeli są to kostiumy jakieś skomplikowane w formie - a ja z reguły robię tego typu kostiumy - to najpierw jest prototyp. Więc jeśli chodzi o takie projekty, jak np. "Mask Singer", to tutaj jest sztab podwykonawców, bo jest to projekt bardzo wymagający i bardzo złożony. (...) Te postaci do "Mask Singer" są wyjątkowo skomplikowane z tego względu, że bardzo się zmienia percepcja w momencie, kiedy zakładasz taką maskę na głowę. To jest jednak duże wyzwanie. One są często bardzo ciężkie, np. tak jak maska Monstera to jest około 5-6 kilogramów na głowie. Żeby ubrać ośmiornicę albo Monstera to muszą być dwie osoby na pewno - zdradziła kostiumograf Patrycja Fitzet w Dzień Dobry TVN.

Kostiumy "Mask Singer" 2. odcinek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości