Newsy

Finalista "MasterChef Junior" uczestnikiem 11. edycji "MasterChef". Kim jest Kuba Tomaszczyk?

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
"MasterChef Junior"

11. edycja programu "MasterChef" pojawi się na antenie już 4 września. Tym razem do programu mogli zgłaszać się także uczestnicy "MasterChef Junior". Tę szansę wykorzystał Kuba Tomaszczyk, finalista pierwszej edycji. Czy tym razem uda mu się zdobyć statuetkę?

11. edycja "MasterChef"

Już 4 września powraca jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Przed nami 11. edycja "MasterChef". O tytuł najlepszego kucharza amatora powalczy 27 uczestników. Zostali oni wyłonieni poprzez casting online. W tym sezonie po raz pierwszy do programu mogli zgłosić się także uczestnicy pierwszych edycji "MasterChefa Juniora", ponieważ najstarsi z nich mają już wymagane 18 lat.

Przepisy Grzegorza Zawieruchy

Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
wideo 2/3

Z tej szansy postanowił skorzystać finalista pierwszej edycji Kuba Tomaszczyk. Gotować nauczyła go babcia, a gdy oglądaliśmy go w programie miał jedynie 11 lat. Udział w "MasterChef Junior" sprawił, że chłopiec postanowił dalej szlifować swoje kulinarne umiejętności.

"MasterChef Junior"
Kuba Tomaszczyk w "MasterChef" "MasterChef Junior" Źródło: Fokusmedia/newspix.com/TVN

Kuba Tomaszczyk w 11. edycji "MasterChef"

Kuba brał udział w konkursach kulinarnych m.in. z owoców morza, kuchni włoskiej i amerykańskiej oraz odbył staże w różnych restauracjach. Jego ulubionym kucharzem jest Gordon Ramsay oraz Michel Moran. 18-latek ma także kilka innych pasji, w tym sport. Pasjonują go sporty wodne, zimowe, sztuki walki i jazda na desce.

Największym marzeniem finalisty "MasterChef Junior" jest zdobycie prestiżowej statuetki, ponieważ 7 lat temu Kuba przegrał finałową walkę z Natalią Paździor. Teraz chce po raz drugi przeżyć niezapomnianą przygodę i zdobyć umiejętności, które pozwolą mu stać się jeszcze lepszym kucharzem amatorem. Czy tym razem Kuba pokona wszystkich uczestników?

Kuba Tomaszczyk
Kuba Tomaszczyk w "MasterChef" Kuba Tomaszczyk

Emisja 1. odcinka już w niedzielę 4 września o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Fokusmedia/newspix.com/TVN

Pozostałe wiadomości