Newsy

Mateusz Gessler i Bartosz Zmarzlik gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego

Newsy

Aktualizacja:
TVN/Wojciech Kurczewski

Tym razem na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiedli panowie z dwóch różnych światów: restaurator Mateusz Gessler i dwukrotny mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik. A więc mieszanka wybuchowa - było światowo i narodowo!

Mateusz Gessler i Bartosz Zmarzlik u Kuby Wojewódzkiego

Podobno może być albo szybko, albo smacznie. A u Kuby Wojewódzkiego da się to połączyć, Gośćmi programu był Mateusz Gessler, znany restaurator i juror polskiej edycji "MasterChef Junior" oraz dwukrotny żużlowy mistrz świata - Bartosz Zmarzlik .

Ilu jest Gesslerów netto a ile brutto oraz jakie to uczucie nie mieć hamulców...

- zapowiadał prowadzący program.

Mateusz Gessler - kim jest?

Mateusz Gessler ma polsko-francuskie pochodzenie. Jest synem restauratora Adama Gesslera i Joanny Fedorowicz-Roqueblave. Przez pewien czas mieszkał we Francji, gdzie ukończył szkołę gastronomiczną. Na stałe jednak postanowił osiąść w Polsce. Jest właścicielem trzech restauracji w Warszawie, oprócz tego występuje w programach telewizyjnych: jako juror "MasterChef Junior" oraz prowadzi reality show TVN "Drzewo marzeń". Prywatnie jest żonaty, wspólnie wychowują syna.

Bartosz Zmarzlik - kim jest?

Kuba Wojewódzki już raz gościł żużlowca w swoim programie. Był to Tomasz Gollob. Od tego czasu minęło 5 lat. I tym razem zaprosił Bartosza Zmarzlika, dwukrotnego mistrza świata na żużlu. 25-letni żużlowiec jest kapitanem Stali Gorzów Wielkopolski. Lista jego osiągnięć jest naprawdę długa. Będąc juniorem, już miał na koncie pokaźny dobytek. Gdy miał 16 lat, zdobył łącznie 51 punktów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Rok temu wywalczył tytuł indywidualnego mistrza świata w jeździe na żużlu.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz i jej muzyczny debiut "Robimy teledysk do mojej płyty, która ukaże się lada chwila"

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają romantyczne chwile na kanapie. Fan: "Zazdroszczę"

Antoni Królikowski i Krzysztof Czeczot u Kuby Wojewódzkiego

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Sezon 28 | Odcinek 14 | Mateusz Gessler i Bartosz Zmarzlik | Zwiastun

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości