Awaria internetu w T-Mobile. Część klientów nie ma dostępu do transmisji danych

Newsy

Aktualizacja:
Fot. Getty Images/FluxFactory

Od rana klienci T-Mobile zgłaszają awarię internetu. Wśród wymienianych miast pojawia się Warszawa, Wrocław, Opole, Częstochowa. W komunikacie, który opublikowała sieć T-Mobile czytamy, że jest to skutek uszkodzenia światłowodu należącego do jednego z dostawców oraz, że awaria dotyczy przede wszystkim zachodniej Polski.

Awaria internetu w T-Mobile

Klienci sieci T-Mobile informują o awarii internetu, która występuje od rana między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Częstochowie i Opolu.

  • Nie działa internet mobilny. Opole. Proszę o wyjaśnienie
  • Od rana problemy z internetem :/
  • Nie działa w ogóle Internet słaby zasięg nie chce nic działać.. ? wiadomo dlaczego tak się stało.? I czy wiadomo jaki okres oczekiwania.? Ani wifi ani w tel nie działa i od Was wszystko..
  • w Warszawie od ponad 30 min prawie nie działa internet mobilny.
  • Nie działa Internet w Częstochowie, a konkretnie aplikacje. 03.09.2019 godz. 9.50. Możecie ustalić źródło problemu?
  • Wroclaw brak internetu - kiedy usluga zostanie przywrocona?

T-Mobile odpowiada na pytania informacją, że specjaliści pracują nad rozwiązaniem problemu i prośbą o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości:

W niektórych lokalizacjach mogą występować chwilowe problemy z usługami. Nasi specjaliści już pracują nad rozwiązaniem problemu i robią wszystko co w ich mocy, aby jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność usług. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o odrobinę cierpliwości.

Informacja o awarii od T-Mobile

W swoim komunikacie T-Mobile informuje, że awaria jest skutkiem uszkodzenia światłowodu u jednego z dostawców i dotyczy przede wszystkim zachodniej Polski.

Na skutek uszkodzenia światłowodu należącego do jednego z naszych dostawców, w szczególności w zachodniej Polsce, mogą wystąpić utrudnieniu w korzystaniu z usług transmisji danych. Usługi głosowe nie zostały dotknięte awarią. Będziemy Was informować na bieżąco.

Jeden z największych operatorów komórkowych

Jak czytamy na stronie T-Mobile. Firma jest jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując 10,509 mln klientów.

Autor: Anna Kobyłka