Grupka turystów odwiedziła Park Narodowy Krugera w RPA. Zaraz obok ich pojazdu pojawił się młody lampart, który podjął próbę polowania. Jak to się skończyło?
Flebolog prof. Łukasz Paluch w mediach społecznościowych - ku przestrodze - przytoczył historię pewnej pacjentki, która podczas wyjazdu narciarskiego mierzyła się ze spuchniętymi i nabrzmiałymi nogami.
Niesamowite osiągnięcie transplantologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. 5 stycznia w jeden dzień przeszczepiono 6 wątrób, 7 nerek, serce, płuca i trzustkę. W Dzień Dobry TVN gościliśmy prof. Macieja Kosieradzkiego, prof. dr hab. n. med. Michała Grąta, prof. Bartosza Kubisę oraz prof. Zbigniewa Gałązkę, którzy dokonali tych medycznych cudów.
André Jordan, słynny na całym świecie przedsiębiorca z branży turystycznej i mąż księżniczką Liechtensteinu odszedł w wieku 91 lat. O śmierci słynnego przedsiębiorcy powiadomili jego bliscy. - To koniec pewnej epoki - pożegnały go władze ośrodka "Quinta do Lago".
Zorza polarna to zjawisko, które ekscytuje każdego amatora północnych wędrówek w poszukiwaniu podniebnych cudów. W tym roku czeka nas wiele imponujących zjawisk, które pojawią się na niebie. Propagator astronomii Karol Wójcicki opowiedział w Dzień Dobry TVN o szczegółach na ten temat. Gdzie szukać zorzy polarnej?
Jan Peszek to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Gwiazda Teatru Polonia w tym roku świętuje 80. urodziny. Z tej okazji reporterka Kinga Burzyńska wraz z kamerami Dzień Dobry TVN sprawdziła, co jest tajemnicą jego świetnej kondycji.
Niemieckie media donoszą o heroicznym dokonaniu polskiego kierowcy na jednej z dróg. Jakie jeszcze ciekawe informacje przygotował dla widzów Dzień Dobry TVN Radosław Mróz z redakcji TVN24?
Gala Bestsellerów Empiku 2023 zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy wtorek, 13 lutego poznamy laureatów nagród przyznawanych najpopularniejszym twórcom w kilkunastu kategoriach.
Heidi Klum to znana na całym świecie modelka, jurorka i wokalistka. Mateusz Hładki z Dzień Dobry TVN podpytał gwiazdę, jak się ma jej muzyczna kariera. Padły również pytania o jej nową piosenkę "Sunglasses At Night", którą nagrała z DJ Tiesto, oraz o receptę na sukces.
Igor Wypiór i jego tata, Rafał Wypiór, są b-boyami, co oznacza, że oboje trenują breakdance. Panowie byli gośćmi Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o swojej wielkiej tanecznej pasji.
W tym roku gospodarzem Projektu Zima jest województwo śląskie. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców i turystów? Jak należy się zachować, gdy jest się świadkiem wypadku na stoku?
Dla wielu katolików sakrament spowiedzi to niezwykle ważne, ale często także stresujące doświadczenie. Najlepiej przekonała się o tym pewna użytkowniczka TikToka, która usłyszała od księdza, że nie dostanie rozgrzeszenia, bo ma za mało grzechów.
W to miejsce udała się Anna Senkara z kamerami Dzień Dobry TVN, aby zaczerpnąć uroków tej miejscowości i pokazać miejsca, koło których nie da się przejść obojętnie.
Młode rośliny rosną w Bielsku-Białej niezależnie od pory roku. Wszystko dzięki grupie młodych ludzi, którzy uprawiają je w innowacyjnych warunkach. Ich pracy przyjrzał się reporter Dzień Dobry TVN - Mikołaj Rey.
Emeryci, ze względu na swoją ufność, a niekiedy też i samotność, są łatwym celem dla oszustów. Policjantka Małgorzata Sokołowska zaapelowała i uczuliła seniorów na pewien błąd, który naraża ich na zagrożenie.