Wiosenna koloryzacja "na króliczka". Jak wygląda najmodniejszy blond sezonu?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pielęgnacja włosów blond
Pielęgnacja włosów blond
SOS dla włosów
SOS dla włosów
Jak chronić cerę zimą?
Jak chronić cerę zimą?
Jasne, naturalne i zimne tony to najmodniejsze odcienie włosów tej wiosny. Bunny blond to inspirowana króliczym futrem koloryzacja, która zachwyciła największe gwiazdy show-biznesu. Jak w praktyce wygląda tego typu fryzura? 

Czym jest bunny blonde?

Początek wiosny to doskonały pretekst do metamorfozy. Jedną z najmodniejszych koloryzacji nadchodzącego sezonu jest bunny blonde, co możemy rozumieć jako "króliczy" odcień blondu. Czym się on charakteryzuje? Jak sama nazwa wskazuje - koloryzacja w tym stylu odnosi się do miękkiego, piaszczystego puchu królika, który nigdy nie jest jednorodny. Miękkie wykończenie i świeży odcień to jego cechy charakterystyczne. To łagodniejsze, zimne tony, którym daleko do efektu "muśniętego słońcem". W tej koloryzacji warto postawić na odcienie bliższe mysiemu blondowi. Za fryzjerską inspirację może posłużyć wizerunek aktorki Sienny Miller, która konsekwentnie od lat trzyma się właśnie "króliczych" tonów.

Króliczy blond - Inspiracje

Najkorzystniej w bunny blonde wyglądają osoby, które mają jasną oprawę oczu i naturalnie pszeniczny odcień włosów. Warto przyjrzeć się rozwiązaniom, na które postawiły gwiazdy oraz influencerki. Jedną z nich jest modelka i aktorka Poppy Delevingne, która ma platynowe, zimne pasma, wtapiające się w jej naturalny odcień włosów na czubku głowy. Podobnie farbuje włosy modelka Gigi Hadid, która niedawno zdecydowała się na radykalne skrócenie swoich falowanych pukli. Dłuższy bob w połączeniu z króliczym blondem daje efekt świeżej, młodzieńczej fryzury.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: glamourmagazine.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Peter White / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości