Makijaż

Ekspresowy makijaż na andrzejki. Jak go wykonać?

Makijaż

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Ekspresowy makijaż na Andrzejki
Ekspresowy makijaż na AndrzejkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Andrzejki to idealna okazja, by zaszaleć ze swoim wyglądem. Pomoże ci w tym m.in. odpowiedni makijaż. Jak wykonać go efektownie, a jednocześnie szybko? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała ekspertka Marta Gąska.

Makijaż na Andrzejki 2022

Andrzejki to świetna okazja, by zapewnić sobie odrobinę rozrywki w doborowym towarzystwie. Szykując się do imprezy, warto zadbać m.in. o odpowiedni makijaż. Jak zrobić go ekspresowo? W studiu Dzień Dobry TVN makijażystka Marta Gąska przygotowała kilka praktycznych i efektownych pomysłów.

Głównym elementem andrzejkowego make-upu jest błysk. Nie może go brakować na twojej twarzy, a w szczególności na oczach. Ekspertka postawiła na złoty, mocno napigmentowany cień do powiek. - Jeden kolor na powiekę ruchomą. Do tego daję pyłek na środek powieki - tłumaczy.

Jak wykonać makijaż andrzejkowy?

Jeżeli chcesz, aby twój makijaż miał charakter wieczorowy, to zadbaj też o dolną powiekę. Jak radzi Marta Gąska, najprostszym patentem jest użycie czarnej kredki i połączenie jej z brązowym cieniem. - Kredka musi być miękka, by łatwo się rozcierała - zaznacza Marta Gąska.

Pamiętajmy też o podkreśleniu rzęs za pomocą tuszu, można też uzupełnić włoski gotowymi kępkami. Jak je założyć? - Przykładamy je jak najbliższej linii rzęs i dociskamy. Kleje dostępne są w każdej drogerii - podkreśla specjalistka. - Do tego warto dodać błysk na dekolcie. Można wykorzystać ten sam cień, co mamy na powiece - podsumowuje ekspertka.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości