Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w dniach 20.09-26.09?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop tygodniowy 20.09.2021- 26.09.2021

Przed nami dwa bardzo ważne wydarzenia. Pierwszym będzie Pełnia Księżyca w znaku Ryb, która uściśli się we wtorek 21.09. Ostatnia Pełnia lunarnego cyklu zmusza do refleksji i nakłania do podsumowań. Robimy sobie rachunek sumienia i zastanawiamy się, czy nikogo swoim zachowaniem nie skrzywdziliśmy. Następnie przyjdzie kolej na równonoc jesienną. Wkroczenie Słońca do znaku Wagi i początek astronomicznej jesieni natchnie nas potrzebą poszukiwania harmonii wokół siebie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Sprawdź horoskop tygodniowy od 20 do 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

Równonoc sprawi również, że będziemy bardziej skupieni na jakości naszych związków. Zapragniemy je uzdrowić, wprowadzić na wyższy poziom, a jeśli już nie rokują – zakończyć. Pod koniec tygodnia trygon Marsa i Saturna (25.09) poukłada nam świat finansów, dóbr materialnych i nakłoni do dyscypliny. Sami sobie nałożymy jakieś restrykcje i ograniczenia.

Horoskop tygodniowy 20.09-26.09

Horoskop tygodniowy - Baran

Czeka Cię ciekawy, intensywny i pełen emocji tydzień. Równonoc jesienna przyniesie Ci zmiany na arenie Twojego życia zawodowego. Ktoś niespodziewanie złoży Ci propozycję współpracy. Bez wahania przyjmij ją, ponieważ drugi raz oferta nie będzie Ci zaoferowana. Masz teraz dokonały okres, aby ubiegać się o lepsze warunki pracy. Trygon Twojego patrona – Marsa i dyscyplinującego Saturna pomoże Ci działać w sposób planowy i metodyczny. Zanim to jednak nastąpi, pojawią się pewne kłopoty rodzinne i partnerskie, które przyniesie Pełnia Księżyca w znaku Ryb (21.09) – będziesz musiał zgodzić się na jakiś kompromis.

Horoskop tygodniowy - Byk

Pełnia w znaku Ryb podziała na Ciebie kojąco. Początek tygodnia będzie udany i korzystny, jeśli chodzi o Twoje partnerstwo. Później pojawią się nagłe zmiany planów i decyzji. Opozycja Twojej patronki – Wenus i przynoszącego wybuchowe niespodzianki Urana sprawi, że wcześniejsze ustalenia staną się zupełnie nieistotne. Chociaż będzie ciężko, spróbuj wykazać się cierpliwością i spokojem. Bliżej weekendu pojawią się kłopoty zdrowotne. Możesz narzekać na układ moczowy albo złapać jakiś katar. Zawczasu zadbaj o to, aby się nie narażać na niskie temperatury.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Pełnia Księżyca w znaku Ryb (21.09) podziała na Ciebie nieharmonijnie. Powinieneś uważać na swoje stopy. Nie chodź w zbyt lekkim obuwiu. Zadbaj o ciepłe skarpetki. W najbliższych dniach możesz być delikatniejszego zdrowia, niż sądzisz. Na szczęście po równonocy odzyskasz formę. Środek tygodnia to doskonały moment, aby iść za ciosem i przycisnąć sprawy zawodowe, ktoś pójdzie Ci na rękę, ktoś Cię doceni. Od 25.09 nikt nie będzie w stanie Ci się oprzeć. Doprowadzisz do szczęśliwego finału kwestie partnerskie i rodzinne.

Horoskop tygodniowy - Rak

Pełnia Księżyca (21.09) odbywa się w Twoim, wodnym żywiole i możesz liczyć na dobre otwarcie tygodnia. Kondycja fizyczna Ci dopisze, wykorzystaj ją i dodatkowe siły, aby przeforsować jakąś umowę. Jeśli zdołasz, przyspiesz podpisanie jej. Od 23.09 sytuacja na niebie zacznie się dla Ciebie pogarszać. W Twojej relacji pojawi się oziębienie. Drobna sprzeczka będzie mieć poważne skutki. Pod koniec tygodnia Mars sprawi, że podrażni się Twój układ trawienny.

Horoskop tygodniowy - Lew

Pełnia Księżyca w znaku Ryb (21.09) uświadomi Ci, że Twoi bliscy mogli być ostatnio przez Ciebie zaniedbywani lub lekceważeni. Przyszedł moment, aby poświęcić im więcej uwagi. Znajdziesz czas na przełamanie rutyny i jakąś zaskakującą randkę w romantycznej scenerii. Równonoc jesienna (22.09) natchnie Cię świeżymi pomysłami. Znikną kłopoty, których źródłem były uciążliwe osoby w miejscu pracy. Odbuduje się Twoje powodzenie materialne. Trygon Marsa i Saturna (25.09) przyniesie poprawę zdrowia i jakiś korzystny zakup. O porozumienie z szefem także będzie łatwiej, ale dopiero od środy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą udany początek tygodnia. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Ryb przyniesie poprawę finansową. Korzystne zakupy, dobre interesy i zapowiedź podwyżki w miejscu pracy. W środę ktoś sprezentuje Ci jakąś ładną rzecz, która bardzo Ci się spodoba. Bliżej weekendu będzie już trudniej. Czekać Cię będzie konfrontacja z czyjąś złością spowodowaną nieuzasadnioną zawiścią. Osoby z Twojego najbliższego otoczenia będą dla Ciebie niemiłe i pełne żalu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Słońce szykuje się do wkroczenia do Twojego znaku i rozpoczęcia jesieni, co wpłynie na Ciebie bardzo korzystnie. Zanim to jednak nastąpi, będziesz zmuszona przeżyć dwa trudne, niemiłe dni na początku tygodnia, w których trakcie spotkają Cię jakieś niepowodzenia w miejscu pracy. Pełnia Księżyca w znaku Ryb (21.09) wprowadzi zamęt w Twoich uczuciach. Będziesz pełna rozterek i sercowych dylematów. Uporasz się z nimi dopiero w weekend.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Możesz liczyć na wsparcie Srebrnego Globu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb postawi Cię energetycznie na nogi. Dowiesz się o miłych wydarzeniach dotyczących członków Twojej rodziny. Być może szykuje się jakiś ślub albo komuś urodzi się niebawem dziecko. Pomożesz komuś uporać się z problemami finansowymi. Pod koniec tygodnia zaczniesz czuć się słabszy. W sobotę i niedzielę będziesz skory do kłótni i szukający na siłę zwady. Uważaj na swoje gardło, nie wstydź się szalika.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

To nie będzie miłe rozpoczęcie nowego tygodnia. Pełnia Księżyca w znaku Ryb stoi w kwadraturze do Twojej fazy zodiaku, co zaowocuje rozdrażnieniem i spadkiem sił witalnych. Będziesz mieć dużo pracy i mniej energii życiowej, aby ją wykonać. Pojawią się również zaburzenia snu. Bezsenność będzie Ci towarzyszyć aż do środy włącznie. Humor poprawi Ci się wraz z rozwijającą się jesienią. Postawione na ostrzu noża kwestie partnerskie zaczną się samoistnie rozwiązywać. Weekend będzie już sympatyczny, relaksujący i przyjemny.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Tydzień rozpocznie się fantastycznie. Pełnia Księżyc w znaku Ryb da Ci jakąś niespodziewaną szansę, którą miałeś już dawno za straconą. Przed Tobą zaskakujące informacje, które przyjdą z dalekich stron. Możliwa propozycja współpracy z zagranicą albo zaproszenie na atrakcyjny wyjazd. W firmie bądź szkole poczujesz się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Trygon Marsa i Twojego opiekuna – Saturna zagoni Cię w weekend do ćwiczeń. Nagle zaczniesz interesować się sportem i aktywnością fizyczną.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Nie zaniedbuj spraw partnerskich i uczuciowych, ponieważ za moment może być zbyt późno na żadne naprawy. Twoja druga połówka czuje się zaniedbana lub zapomniana. W związku z tym jakaś osoba trzecia może namieszać w Twojej relacji. Trzeba szybko i szczerze porozmawiać na ten temat. Opozycja Wenus i Urana przyniesie jakąś niekoniecznie miłą niespodziankę w połowie tygodnia. Na szczęście w kwestiach finansowych doskonale. W pracy zostaniesz nagrodzony. Równonoc jesienna rozpocznie dla Ciebie lżejszy okres. W weekend wszystko wróci do normy albo będzie toczyć się nawet lepiej, niż się spodziewasz.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą Pełnia Księżyca! Srebrny Glob okrasi niebo swoją pełną tarczą właśnie w Twojej fazie zodiaku. Możesz liczyć na specjalne profity i bonusy. To doskonały czas na poważne, życiowe decyzje i deklaracje. Zakup samochodu czy mieszkania? Dziecko, ślub, przeprowadzka? Zmiana pracy lub nowe studia? W tym tygodniu dla Ciebie wszystko jest możliwe. Będziesz bardzo atrakcyjna dla płci przeciwnej i nie dasz rady się opędzić od propozycji spotkania. Wykorzystaj ten czas, ponieważ po środzie sytuacja na niebie będzie już mniej korzystna i pojawią się pewne komplikacja, zwłaszcza jeśli chodzi o weekend.

Jak chronić dziecko przed urokiem – czerwona tasiemka na nadgarstku lub w wózku

Dawniej wierzono, że na małe dzieci, zwłaszcza te, które nie zostały jeszcze ochrzczone, czyhają złe duchy. W tym celu stosowano szereg zabiegów, aby zapewnić dziecku przeżycie i szczęście w pierwszych miesiącach życia. Czerwona wstążeczka lub nitka zawiązywana na nadgarstku lub współcześnie na wózku pełniła funkcję talizmanu ochronnego. Najlepiej, żeby było na niej zawiązanych siedem supłów odpowiadających siedmiu wymiarom duchowym człowieka. Ponadto należy ją zawiązać na lewym nadgarstku, na tzw. ręce przyjmującej.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości