Horoskop

Horoskop na piątek: jeden znak może liczyć na "sympatyczny czas"

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
oxygen/Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 3 grudnia 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. O godzinie 13:12 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem znajdującym się w znaku Strzelca a Uranem przebywającym w znaku Byka. 

Horoskop dzienny na piątek, 3.12.2021 r.

To kolejny dzień pełen niespodzianek na giełdach i w polityce gospodarczej. Nie możemy liczyć na spokój i stabilizację. Piątek będzie pełen korków na drogach oraz kłopotów ze sprzętem elektronicznym. Serwisy internetowe mogą odmawiać posłuszeństwa.

Horoskop dzienny - Baran

To nie będzie lekki dzień. Na niebie brakuje przychylnych aspektów, dlatego łatwo będzie Ci się unieść. Ktoś w miejscu pracy wyprowadzi Cię z równowagi. Po południu zapragniesz odreagować stresy w gronie znajomych, co może być kolejnym nietrafionym pomysłem.

Horoskop dzienny - Byk

Łap się szybko za spływającą dzisiaj propozycję zawodową lub finansową, ponieważ jutro nie będzie po niej śladu. Dzisiejszy układ działa punktowo i trzeba refleksu, aby z niego korzystać. W towarzystwie mogą pojawić się jakieś sensacje.

Zobacz wideo: Co gwiazdy mówią o mężczyznach

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Spróbuj przesiedzieć dzisiaj w pracy bez konfliktu. Nie wdawaj się w zbędne dyskusje, nie podgrzewaj niebezpiecznie atmosfery. Wieczorem jakieś rozczarowania towarzyskie. Ktoś zawiedzie Twoje oczekiwania a większość propozycji na wspólne spędzanie czasu okaże się nieaktualna.

Horoskop dzienny - Rak

W Twoim otoczeniu zawodowym będzie bardzo konfliktowo. Ktoś w miejscu pracy będzie się wyżywał na innych, a dla Ciebie okaże się niegrzeczny a wręcz obcesowy. Na szczęście wieczór poświęcisz na udane randkowanie i miłe sprawy towarzyskie.

Horoskop dzienny - Lew

Na sam koniec tygodnia odżyjesz i poczujesz się pewniejszy siebie. Ktoś Cię pochwali, ktoś doceni Twoją pracę. Dzisiaj będziesz mieć sporo energii i jest szansa, że wszystko z sukcesem ukończysz przed czasem. Wieczorem ktoś zaproponuje spotkanie we dwoje.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj praca nie będzie Ci szła. Co chwila coś będzie stawać na przeszkodzie. Uważaj również, aby nie popełnić jakiegoś błahego błędu, ponieważ Księżyc w znaku Strzelca wpłynie na Ciebie rozpraszająco. Ktoś będzie Ci wieczorem wiercił dziurę w brzuchu, abyś zrobił coś, na co nie masz ochoty.

Horoskop dzienny - Waga

W tym dniu Twoja zawodowa konkurencja nie będzie spać. Na pierwszym planie będą Twoje zobowiązania zawodowe, którym z pewnym wysiłkiem, ale jednak sprostasz. Po południu otrzymasz wiadomość, która wyprowadzi Cię z równowagi, ponieważ ktoś zawiedzie twoje oczekiwania.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj pojawi się perspektywa zmiany biurka bądź przeprowadzki w miejscu pracy. Być może nie trzeba będzie tego wykonywać już, zaraz, natychmiast, ale będzie zapowiedź takich ruchów pójdzie w eter. Wieczorem możesz przesadzić z rozrywką i skorzystać z większej ilości napojów wyskokowych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień przyniesie Ci jakieś towarzyskie niespodzianki. W drodze do lub z pracy możesz tak zwanym przypadkiem spotkać kogoś, kto sprawi, że uśmiech pojawi się na Twojej twarzy. Wieczorem ciąg dalszy niespodzianek, miłe odwiedziny podniosą Cię na duchu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj poczujesz się pochwalony, kochany i akceptowany. Czeka Cię sympatyczny czas zarówno na gruncie zawodowym, jaki i domowym. Ktoś powie pod Twoim adresem jakieś sympatyczne słowa, które sprawią Ci autentyczną przyjemność.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twój patron, czyli Uran będzie aktywny kolejny dzień. Los postawi na Twojej drodze niespodzianki i nadal będzie Ci robić psikusy. Niewiele kwestii pójdzie zgodnie z Twoimi zamierzeniami. Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Nie licz na stabilizację.

Horoskop dzienny - Ryby

Lepiej dzisiaj odpuść pewne kwestie i nie krusz kopii o coś, na czym zależy tylko Tobie. Twoje środowisko nie stanie dzisiaj po Twojej stronie, będziesz musiała walczyć o swoje racje sama. Wieczór postawi na Twojej drodze jakieś utrudnienia i będziesz nie w sosie.

Aspekty harmonijne i nieharmonijne – czym są i jak je rozpoznać?

Więzi harmonijne to takie, które patrzą na siebie z miłością, życzliwością i sympatią. Więzi nieharmonijne patrzą na siebie z niechęcią złością, a nawet jawną wrogością. Jeśli planety ustawione są pod kątem 60 lub 120 stopni i planety znajdują się znakach komplementarnych to mowa o aspektach harmonijnych, pozytywnych, takich, które potrafią ze sobą współdziałać. Jeśli planety są ustawione pod kątem 90 lub 180 stopni, a planety znajdują się w znakach żywiołów niekomplementarnych w kwadraturze lub planety znajdują się naprzeciw siebie przy opozycji to mowa wtedy o nieharmonijnych aspektach, czyli trudnych, negatywnych i ciężko o pomyślną współpracę między nimi.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: oxygen/Getty Images

Pozostałe wiadomości