Dzienny

Horoskop na wtorek. Niektóre znaki zodiaku wykażą się szczególną błyskotliwością

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
stare mapy przedstawiające kosmos

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek 16 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się ciekawy trygon pomiędzy dwiema, władającymi intelektem planetami, czyli do akcji wkraczają Merkury i Uran.

Dzisiaj będziemy myśleć szybko i skutecznie, nauka pójdzie błyskawicznie, z łatwością przyswoimy nową wiedzę. Kilka znaków zodiaku może wpaść na genialne rozwiązania swoich problemów lub odkryć, kto tak naprawdę im przeszkadzał. Do szczęśliwców, którzy wykażą się szczególną błyskotliwością możemy zaliczyć Bliźnięta, Pannę i Wodnika. Informacje będą przepływać w tym dniu z zawrotną prędkością.

Horoskop dzienny na wtorek 16 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz łatwo ulegać jakiejś propagandzie i zbyt szybko opowiedzieć się po jakiejś stronie. Twoja niechęć do fizycznego działania może przerodzić się w zbyt dużą ilość wypowiedzianych słów. Jeśli nie chcesz narobić sobie kłopotu bezsensownym plotkowaniem, zakasaj rękawy i zawiąż język.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dzień zajmowania się sprawami prozaicznymi, ale bardzo potrzebnymi. Kwestie zakupów, pożyczania pieniędzy, w tym tych z banku, zawierania jakiś umów lub podpisywania kontraktów pójdą ci bardzo dobrze. Dzisiaj będziesz wyjątkowo sprawny intelektualnie, więc nie dasz się złapać na jakiś kruczkach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój umysł szybuje gdzieś ponad horyzonty. Dzisiaj nie masz sobie równych jeśli chodzi o rozwiązywani zagadek różnego typu. Mogą to być problemy w pracy, może jakieś niejasności w papierach lub coś zepsutego, co naprawiasz. Wieczorem dostaniesz ekscytującą wiadomość, która wprawi cię w szampański nastrój.

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz intensywnie prowadzić sam ze sobą wewnętrzny dialog. Coś trzeba będzie wreszcie ustalić i na coś się zdecydować. Dzisiaj nie popełnisz błędu, możesz śmiało wybierać którąś z opcji. Po południu nie wdawaj się w bezsensowne krzątanie się wokół czegoś, czego nie trzeba już sprzątać.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będzie trzeba poważnie podejść do pracy i z większą uwagą przyjrzeć się swoim obowiązkom. Jest tam jakiś ukryty problem, którego nie byłeś do tej pory w stanie zlokalizować. Możesz liczyć na to, że wreszcie się to uda i wyciągniesz kreta spod ziemi. Wieczorem gorąco w uczuciach.

Horoskop dzienny - Panna

Twój patron Merkury będzie dzisiaj działać na ciebie jak eliksir mądrości. Wszystko stanie się jasne, proste i praktycznie widoczne jak na dłoni. W realizacji twoich planów pomogą ci przyjaźni i życzliwe nastawieni ludzie, którzy będą wyrastać nagle jak grzyby po deszczu. Śmiało ruszaj do gabinetu szefa czy dyrektora urzędu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Waga

Coś się nieoczekiwanie zmieni w twoich planach i możesz czuć, że czekasz w zawieszeniu na czyjąś decyzję lub też zależysz od jakiegoś urzędowego potwierdzenia. Niestety problem może zamrozić się na dłużej i wiadomości spłyną dopiero jutro, ale bądź dobrej myśli, wszystko dobrze rokuje. Ktoś chce spędzić razem z tobą wieczór.

Horoskop dzienny - Skorpion

Merkury przebywający w przyjaznym dla ciebie znaku Panny, będzie dostarczać dzisiaj wiadomości, informacji i danych których potrzebujesz. Twój umysł cię nie zawiedzie. Śmiało możesz startować do jakiegoś konkursu lub iść na rozmowę rekrutacyjną. To dobry dzień na kupno sprzętu elektronicznego.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz wpaść dzisiaj na jakieś stare listy lub inne wspomnienia ukryte pomiędzy kartami dawno czytanych książek. Coś lub ktoś zaznaczy raz jeszcze o swoim istnieniu, jeśli nie telefonicznie, to przynajmniej w twoich myślach. Będziesz trochę sentymentalny i zaczniesz oglądać się wstecz. To nic dziwnego, ponieważ stoisz u progu nowych tematów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj w trygonie ziemskim odbywa się bardzo obiecujący układ pomiędzy Merkurym a Uranem. To może zagrać też na twoją korzyść, jeśli nie będziesz obawiał się elastycznego podejścia do płynnie transformującej się sytuacji. Co z tego, że miałeś objąć inne obowiązki, jeśli ktoś nie wraca z urlopu? Łap okazję i nie marudź, bo na szybkich zmianach wiele skorzystasz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj Merkury ustawi się w korzystnym trygonie z twoim patronem Uranem. Będziesz mógł się popisać swoją wiedzą na jakiś temat i zrobić niemałe wrażenie na dość sporym audytorium. Okaże się, że nikt nie wie jak zapobiec jakiemuś technicznemu kłopotowi, ale ty znajdziesz wyjście z sytuacji. Jeśli ktoś zatrzasnął się w windzie, też będziesz nieoceniony.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień sprzyja konkretom i poczujesz się nareszcie zmuszona do tego, aby stanąć twarzą w twarz z jakimiś formalnościami. Zawsze starasz się uciekać i kluczyć jeśli chodzi o twarde negocjacje czy rzetelne obietnice, ale dzisiaj ktoś cię po prostu przyszpili i bardzo dobrze! Kawa na ławę i po problemie, chwila niedogodności i duże korzyści.

Gwiazdy stałe w horoskopie - Vega

Vega jest gwiazdą tzw. pierwszej wielkości w 14 stopniu Koziorożca. Ma ona bardzo dobry wpływ, szczególnie istotny w polityce. Zwiastuje bogactwo rządu oraz osób piastujących funkcje polityczne. Sprzyja osiągnięciom intelektualnym, a także świadczy o zwycięskich potyczkach. Jednocześnie zwiastuje tolerancję i przyjaźnie społeczne, dzięki czemu spodziewane są także awanse społeczne.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tetra Images / Getty Images

Pozostałe wiadomości