Żaklina Ta Dinh z "Top Model" zachwyca formą na wakacjach. Internautka "Te zdjęcia są aż za piękne"

Żaklina Ta Dinh
Tomasz Urbanek/East News
Wakacje w pełni, na Instagramie nie brakuje więc wielu zdjęć znanych osób oddających się wypoczynkowi. Wśród nich jest również była uczestniczka programu "Top Model" Żaklina Ta Dinh. Modelka pochwaliła się wyjazdem do Hiszpanii i zaprezentował swoją nienaganną sylwetkę.

Żaklina Ta Dinh na wakacjach

Żaklina Ta Dinh dała się poznać jako uczestniczka 7. edycji programu "Top Model". Wprawdzie nie udało się jej dostać do finału show, jednak została zapamiętana przez wielu widzów formatu. Nie zakończyła też przygody z modelingiem i pojawiała się w sesjach zdjęciowych i kampaniach różnych marek. Na swoim koncie miała też gościnny udział w teledysku Smolastego do "Antidotum".

Aktualnie Żaklina oddaje się wakacyjnemu wypoczynkowi w Hiszpanii. Modelka w bikini dumnie prezentuje swoją nienaganną sylwetkę, którą zachwyca internautów.

Żaklina, te zdjęcia są aż za piękne ?❤️❤️

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama pod jedną z ostatnich fotografii.

Wyglądasz przepiękne??
Omg nie mogę oderwać od ciebie wzroku! ❤️??
Jaka figura ??

- wtórowały jej kolejne osoby.

Wakacje gwiazd

Hiszpania to jeden z wielu wakacyjnych celów wybieranych przez gwiazdy. W lipcu udała się tam Izabela Janachowska wraz z mężem i synkiem. Równie chętnie gwiazdy wypoczywały też we Włoszech. Zdjęciami ze słonecznej Italii chwalili się m.in. Julia Wieniawa, Damian Michałowski czy Olga Bołądź. Popularności cieszyła się również Chorwacja, na którą postawiły Omenaa Mensah i Ewelina Lisowska.

Część znanych osób zdecydowała się jednak na krajowy odpoczynek. Bałtyk docenili m.in. Agnieszka Dygant, Anna Nowak Ibisz, Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Gabi Drzewiecka. Urok Mazur podziwiały Kinga Rusin i Kasia Sokołowska, zaś Monika Mrozowska czy Basia Kurdej-Szatan pozdrawiały z gór.

Na wakacje wybrali się też Kim Kardashian i Kanye West. Małżonkowie chcą ratować swój związek, który sporo przeszedł w ostatnim czasie przez wystąpienia rapera.

Zobacz także:

Kinga Rusin zachwyca w bikini. Internauci: "Z taką figurą powinna zagrać Pani dziewczynę Bonda"

Wyluzowana Sonia Bohosiewicz cieszy się wakacjami bez diety: "#LeniwaŻona". Aktorka umieściła zabawne zdjęcie

Bon turystyczny - sprawdź, gdzie go zrealizujesz [Lista]

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?