Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival 2021 za nami. Te słowa pozostaną z nami na długo

Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival 2021 to były trzy dni niezwykłych muzycznych przeżyć, zabawy i ważnych słów, które niejednokrotnie padały ze sceny muzycznej w Operze Leśnej. Oto refleksje, które na długo zapadną w pamięci Polek i Polaków.

Top of the Top Sopot Festival 2021

Podczas Top of the Top Sopot Festival 2021 wystąpiła plejada wybitnych artystów. Na scenie razem z orkiestrą pod batutą Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka zaśpiewali między innymi: Kayah, Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Ewa Bem, Brodka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Przybysz, Viki Gabor, Krzysztof Zalewski, Organek, Grzegorz Turnau czy Stanisław Soyka.

Zwieńczeniem festiwalu był jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia TVN24. Obok wspaniałych występów widzowie mogli posłuchać znakomitych rozmów i odbyć sentymentalną podróż w czasie. Z kolei w roli prowadzących podziwiali dziennikarzy na stałe związanych ze stacją. Publiczność i telewidzów przywitali Monika Olejnik i Piotr Kraśko.

Top of the Top Sopot Festival 2021: Wypowiedzi, które przejdą do historii

W porannym paśmie show-biznesowym Mateusz Hładki podsumował Top of the Top Sopot Festival 2021. - To naprawdę ogromne święto muzyki. Poza nią każdy z tych dni niósł też jeszcze pewne przesłanie – powiedział dziennikarz i przypomniał wypowiedzi artystów, które zapisały się w historii:

Głęboko wierzymy w to, że dzięki państwu muzyka, którą mój mąż stworzył, będzie nieśmiertelna

– przyznała Dorota Lipko, wdowa po Romualdzie Lipko.

- Kochani jest to wyjątkowy czas. Chcielibyśmy nasz występ tutaj w Operze Leśnej w Sopocie, którą kochamy zadedykować szczególnym ludziom: związkowi Polaków na Białorusi, cudownym ludziom, którzy są tutaj dzisiaj razem z nami - podkreśliła wokalistka Lombardu Marta Cugier.

- Słuchajcie, każdy z nas jest inny. I to jest piękne. Może właśnie to jest fajny moment na to, by zaśpiewać dla swojego ciała, tak dla siebie: "Dzięki za to, że jestem tu” - powiedziała Ewa Farna, która zaprosiła na scenę trzy piękne i wyjątkowe kobiety, które przez lata były oceniane przez pryzmat wyglądu.

- Kochani, dziękuję Wam z całego serca. To jest niesamowite, do jakiego momentu w życiu doprowadził mnie Bóg. Chciałem Wam powiedzieć, że nie zdajecie sobie nawet sprawy, jaki on ma dla Was plan - mówił wzruszony Dawid Kwiatkowski, odbierając Bursztynowego Słowika.

To tylko część wypowiedzi, bo przesłań podczas festiwalu padło naprawdę wiele.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości