Gwiazdy

Medialne rozstanie roku. Z kim Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zasiądą na kanapach "Goggleboxa"?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska oficjalnie się rozstały. Przez kilka ostatnich lat bawiły widzów swoimi komentarzami w programie "Gogglebox". Przyszedł czas na zmiany. Z kim teraz panie zasiądą przed telewizorem?

"Gogglebox": Duet Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba

Panie dobrze znane jest widzom TTVN. Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba były razem na szklanym ekranie od prawie 8 lat. Przez 14 sezonów "Goggleboxa" dobrze dały poznać się widzom i zebrały rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Profil Sylwii na Instagramie śledzi prawie 800 tys. osób, a Ewy - ponad 500 tys.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba - kim są?

Nie każdy wiedział, że Sylwia Boba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. - Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - mówiła w niedawnej gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Ewa Mrozowska z zawodu jest profesjonalną makijażystką. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z efektami jej pracy. W 2013 r. wyszła za mąż za Piotra, a w 2019 r. przyszedł na świat ich syn Leon. W mediach społecznościowych Ewy nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć przedstawiających jej ukochanego. Ale... wkrótce się to zmieni! Co więcej, mężczyznę oglądać będziemy nie tylko w sieci!

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba rozstają się medialnie

Gwiazdy nieoczekiwanie zapowiedziały w swoich mediach społecznościowych, że ich wspólna droga w programie "Gogglebox" dobiegła końca. Teraz przed telewizorami zasiądą w innym towarzystwie. Sylwia Bomba komentować będzie programy z blogerką i TikTokerką Lilą Antoniak, a Ewa Mrozowska z... mężem!

- To właśnie z tym panem spędzam najwięcej czasu, prócz Leonka oczywiście! To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi. Także obyście nas choć trochę polubili - napisała Ewa.

- Mam nadzieje, ze będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana, niesie ze sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok! - napisała na swoim profilu Sylwia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości