Sting i jego żona zostali ambasadorami San Marino. Gościem na zaprzysiężeniu był znany piosenkarz

Sting został ambasadorem San Marino
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Sting i jego żona Trudi Styler zostali ambasadorami jednego z najmniejszych i najstarszych państw świata - San Marino. Gośćmi na ceremonii ich zaprzysiężenia byli piosenkarz Zucchero i flecista Andrea Griminelli.

Sting i Trudie Styler ambasadorami San Marino

Sting i jego żona Trudie Styler zostali ambasadorami San Marino, jednego z najmniejszych i najstarszych państw świata. Przysięgę złożyli w sobotę w siedzibie władz Republiki w obecności dwóch kapitanów-regentów, pełniących funkcję głowy państwa, Gian Carlo Venturiniego i Marco Nicoliniego. Gośćmi ceremonii zaprzysiężenia Gordona Matthew Sumnera, czyli Stinga, i jego żony byli piosenkarz Zucchero i flecista Andrea Griminelli.

Miejscowy dziennik "Libertas" poinformował, że sekretarz stanu do spraw zagranicznych Luca Beccari zwrócił uwagę na wartość współpracy z brytyjską parą. Podkreślano doświadczenie obojga w dziedzinie ochrony praw człowieka oraz ekologii i ich zaangażowanie w działania założonej przez nich fundacji Rainforest Fund, której celem jest zwrócenie uwagi na lasy deszczowe, a także obrona praw ludności tubylczej.

Sting i Styler część roku spędzają w swej posiadłości w Figline Valdarno w Toskanii.

Sting i jego żona Trudie Styler i dzieci

Sting i Trudie wzięli ślub 20 sierpnia 1992 roku, jednak już dziesięć lat przed zawarciem związku małżeńskiego tworzyli parę. Doczekali się czwórki dzieci - Bridget Michael pseudonim "Mickey", ur. w 1984 r.), Jake (ur. w 1985 r.), Eliot Paulina "Coco" Sumner (ur. w 1990 r.) i Giacomo Luke (ur. w 1995 r.). Ich najstarsza córka Eliot poszła w ślady ojca i zajęła się solową karierą muzyczną, syn Jake został modelem.

Trudie Styler jest aktywistką i producentką wina. Zawodowo jest także związana ze światem filmu jako producentka, reżyser i aktorka. Ostatnio media obiegła wiadomość, że żona Stinga zgra w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej. Trudi jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje aktualne i archiwalne zdjęcia z jej życia prywatnego i związanego z biznesem.

Zobacz też:

Maja Hyży uderza w byłego partnera: "Jestem nękana i prześladowana od lat". Grzegorz Hyży wydaje oświadczenie

Zadowolenie z seksu zaczyna się od akceptacji i czułości wobec samego siebie. Czym jest seksuologiczna terapia ciała?

Wiecznie młoda Agata Rubik wspomina wyjazd sprzed 15 lat. "Nic się Pani nie zmieniła"

Zobacz wideo: Sting żałuje powrotu Police

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości