Sanah pochwaliła się suknią ślubną. Fani: "To się nazywa uciec sprzed ołtarza"

Aktualizacja:

Sanah postanowiła zaskoczyć swoich fanów. W mediach społecznościowych młoda artystka zamieściła filmik, na którym spaceruje w długiej sukni ślubnej po bieżni. Internauci zwrócili jednak uwagę na nieco inny szczegół. Co przykuło ich uwagę?

Sanah – artystka młodego pokolenia

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop. Młoda artystka została zauważona dzięki kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. W zaledwie kilka miesięcy stała się jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek, a w maju 2020 r. wydała pierwszy album studyjny, który zatytułowała "Królowa dram". Krążek przyjął się w branży muzycznej z wielkim sukcesem, a single tj. "Szampan" czy "Melodia" śpiewała cala Polska. Nic dziwnego, że gwiazda ma grono wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na kolejne muzyczne nowości. Tych trochę już jest. Mimo kwarantanny artystka nie próżnuje i wciąż tworzy nowe single.
Tuż na początku roku ukazała się piosenka "Ale jazz", którą w duecie z młodą artystką wykonał Vito Bambino. Tydzień temu usłyszeliśmy także nowy utwór "2:0". Nie był to jednak pojedynczy singiel, a zapowiedź większego projektu. Już 7 maja do sklepów trafi drugi album artystki zatytułowany "Irenka". Artystka pochwaliła się nawet w sieci okładką płyty.
- Mimo że ten utwór "2:0" jest dopiero kilka dni w sieci, już ma 2 miliony odtworzeń. Utwór "Ale jazz" ma ponad 30 milionów, a "Szampan" 60 milionów. Niezwykle zdolna dziewczyna - powiedziała Basia Pasek.

Sanah w sukni ślubnej

W Prima Aprilis Sanah postanowiła rozbawić nieco swoich fanów. Opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym maszeruje szybkim korkiem po bieżni. To, co jednak zaskakuje, to kreacja gwiazdy. Wystąpiła ona w stylowych klapkach i długiej sukni ślubnej.
Zdjęcie bardzo szybko podchwycili fani. Pod postem pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy. Internauci wyrazili słowa zachwytu, a także żartowali wraz z wokalistką z jej kreacji.
  • To się nazywa uciec sprzed ołtarza
  • Klapeczki idealne do ślubu przynajmniej wygodne
  • Chyba też sobie ogarnę taki strój na siłkę
Sama gwiazda post skomentowała krótko.
- Biało, ślubnie trochę. Irenka na bieżni - czytamy pod zdjęciem.
Co oznacza tajemniczy wpis gwiazdy? Wszystko wskazuje na to, że artystka przygotowuje się do kolejnego klipu nowego utworów. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na nowości.
Sanah – muzyczne objawienie młodego pokolenia. „Moim największym marzeniem jest występ na Stadionie Narodowym”
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości