Gwiazdy

Uczestniczki "Projektu Lady" na spotkaniach rekrutacyjnych. "Honor ma się tylko jeden"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
"Projekt Lady" sezon 6. odcinek 8.

W 8. odcinku 6. sezonu programu "Projekt Lady" na uczestniczki czekają spotkania rekrutacyjne i wyruszenie do pracy. Odwiedzą je także zwyciężczynie poprzednich edycji, Patrycja Wieja i Roksana Gac. Co się jeszcze wydarzy?

"Projekt Lady" - spotkania rekrutacyjne

W najnowszym odcinku programu uczestniczki "Projektu Lady" wyruszą do pracy. Zanim to jednak nastąpi, otrzymają wskazówki od mentorek - psychoterapeutki i specjalistki od psychologii zmiany, Tatiany Mindewicz-Puacz, a także ekspertki z zakresu etykiety, Ireny Kamińskiej Radomskiej. Druga z nich zaprezentuje przed kamerami przykładowe złe zachowanie.

- Jeżeli ktoś się tak zachowuje, to patrzy, gdzie są granice i po prostu poczucie honoru i godności sprowadza do parteru. Nie możecie na to pozwolić, dziewczyny. Nigdy! Honor ma się jeden. Godność się ma jedną. I byle pracodawca nam będzie deptał ją? - pytała Irena Kamińska Radomska.

Uczestniczki "Projektu Lady" w pracy

Dziewczęta odbędą spotkania rekrutacyjne, po których parami zostaną przydzielone na staże w różnych firmach. Pierwsza dwójka trafi do producenta biżuterii, druga do agencji PR, trzecia do biura podróży, a ostatnia do wydawcy audiobooków. Zobaczymy, jakie zadania zostaną im zlecone, które z nich najszybciej odnajdą się w nowej rzeczywistości, a także jak ocenią je pracodawcy.

Po pełnym dniu wrażeń w warszawskim apartamencie, w którym mieszkają na czas stażu, odwiedzą ich zwyciężczynie "Projektu Lady" z poprzednich edycji – Patrycja Wieja i Roksana Gac. Dziewczyny podzielą się swoimi doświadczeniami z uczestniczkami i wyznają, jak wpłynęły na pracę, którą wykonują obecnie.

"Projekt Lady 6" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki 6. edycji programu "Projekt Lady" emitowane są w piątki o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Można je również obejrzeć na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN 7

Pozostałe wiadomości