Gwiazdy

Znana jest przyczyna śmierci Piotra Gesslera. "Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu"

Gwiazdy

NetPix/Getty Images

Lara Gessler poinformowała za pomocą mediów społecznościowych o śmierci swojego taty, Piotra Gesslera. Kilka dni po tej informacji pojawiła się kolejna - o przyczynie zgonu oraz miejscu i dacie pochówku. - Brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas - czytamy w zamieszczonym oświadczeniu.

Piotr Gessler nie żyje. Kim był?

Piotr Gessler urodził się w 1958 r. Jego ojciec był politykiem, a matka malarką. Miał starszego o trzy lata brata Adama. W 1979 r. ukończył Szkołę Handlową w Warszawie. Uczęszczał także na Uniwersytet Warszawski. Mężczyzna nie udzielał się medialnie. Na co dzień skupiał się na restauracyjnym biznesie.

Po raz pierwszy ożenił się z Martą Gessler, z którą doczekali się syna Mikołaja (ur. 1986 r.). Jego drugą żoną została Magda Gessler. To właśnie Piotr Gessler rozbudził w niej miłość do kulinariów. W 1989 roku na świat przyszła ich córka Lara.

Gdy Lara miała 9 lat, Piotr i Magda rozstali się. Po rozwodzie córka zamieszkała z tatą, który skupił się na jej wychowywaniu.

Piotr Gessler - przyczyna śmierci

Na profilu w mediach społecznościowych Piotra Gesslera pojawił się nekrolog. Dowiadujemy się z niego, dlaczego mężczyzna zmarł.

- Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek - czytamy w oświadczeniu.

Piotr Gessler - data i miejsce pogrzebu

We wpisie znajdziemy także informację, kiedy odbędzie się pożegnanie Gesslera.

Znajomi i przyjaciele. Brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie . Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ludzie mylą go z Magdą Gessler. Kim jest drag queen Lucas Adelon?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości