Gwiazdy

Piotr Adamczyk świętuje rocznicę ślubu. Żona aktora pochwaliła się zdjęciem z ceremonii: "Pierwsze koty za płoty"

Gwiazdy

Piotr Adamczyk się ożenił

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak w lipcu ubiegłego roku powiedzieli sobie TAK. Z okazji zbliżającej się rocznicy para wspomina ten szczęśliwy dzień. Żona aktora po raz pierwszy pokazała zdjęcia ze ślubnej uroczystości.

Piotr Adamczyk – pierwsza rocznica ślubu

Piotr Adamczyk chroni swą prywatność. Niewiele mówi o szczegółach dotyczących związku z 28-letnią Karoliną Szymczak. Wiadomo, że aktor i modelka w zeszłym roku zawarli związek małżeński. Jednak do tej pory para nie zdecydowała się na opublikowanie zdjęć z ceremonii.

Jednak z okazji pierwszej rocznicy ślubu Karolina postanowiła nieco uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie żona Piotra Adamczyka opublikowała dwa zdjęcia ze swoim ukochanym.

Pierwsze koty za płoty. "Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą̨ ciągle w budowie"

- napisała pod zdjęciem Karolina.

Wszelkiego dobra oraz wszystkiego co się szczęściem zwie zdrówka pomyślności spełnienia najskrytszych marzeń oraz aby gwiazdka pomyślności nigdy państwa nie opuściła???

Gratulacje kochani!?

Wszystkiego najlepszego na dalsze lata dla was❤️

Gratuluję. Kibicuje i bardzo sie cieszę. Życzę wam szczęścia...Duzo miłości....?

- czytamy w komentarzach.

Karolina Szymczak - kim jest żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak jest 28-letnią modelką oraz aktorką. Żona Piotra Adamczyka ma na swoim koncie role w filmach "Diablo - Wyścig o wszystko", "Gwiazdy" czy "Oko za oko".

Karolina sukcesy odniosła także w modelingu. Jej zdjęcie znalazło się między innymi na okładce amerykańskiego "Playboya".

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości