Pierce Brosnan o filmie "Black Adam". "Przeczytałem scenariusz i poczułem, że jest w tym przesłanie"

„Black Adam” i Pierce Brosnan w nowej odsłonie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Pierce Brosnan to pochodzący z Irlandii aktor, którego większość ludzi kojarzy przede wszystkim z roli Jamesa Bonda. Od chwili, kiedy przestał wcielać się w agenta Jej Królewskiej Mości zagrał w wielu kinowych hitach. Teraz w produkcji "Black Adam" wciela się w postać z super mocami.

Pierce Brosnan zagrał w "Black Adam"

Pierce Brosnan zagrał w wielu kinowych hitach, ale to pierwszy film, w którym jego bohater może pochwalić się magicznymi mocami. Aktor znał tę postać z komiksów o superbohaterach, a jego synowie, którzy uwielbiają je czytać byli pod wrażeniem tej propozycji.

- Przeczytałem scenariusz i poczułem, że jest w tym przesłanie. Relacja między Hawkman'em granym przez Aldisa Hodge'a i Kentem Nelsonem - mną, mówiła według mnie wiele o człowieczeństwie i przyjaźni - podkreślił aktor.

"Black Adam" to film, który wydaje się być bardzo aktualny i odpowiadający na dzisiejsze czasy. Aktor w rozmowie z Anną Tatarską, dziennikarką Dzień Dobry TVN podkreślił, że na wielu płaszczyznach odnosi się do dzisiejszego świata, który jest dotknięty wojną, epidemiami, chorobami czy nawet nieufnością.

O czym jest film "Black Adam"

Pierce Brosan zaznacza, że z jednej strony można patrzeć w sposób poważny na ten film, doszukiwać się odniesień do rzeczywistości, ale można też odnaleźć ciekawą historię.

- Jest w nim też humor, lekkość, odwaga. Masz antybohatera, który w końcu odnajduje serce. Ma moc, ale niszczy tron, mówi: "dosyć tego, musimy się zjednoczyć jako naród, jako ludzkość" - tłumaczył aktor.

Film oddziałuje na wielu płaszczyznach. Jednak Brosnan podkreślił, że on sam musiał znaleźć powiązanie łączące go z jego bohaterem. Przyznał, że pomogła mu w tym wspaniała obsada aktorów, bo w trakcie zdjęć w Atlancie bardzo się do siebie zbliżyli.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. Dłuższy materiał dostępny jest już na Playerze w zakładce Dzień Dobry TVN Extra.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Anna Tatarska, Bianka Zalewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości