Gwiazdy

Paweł Deląg pokazał starszego potomka. "Jaki ojciec, taki syn"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Paweł Deląg

Paweł Deląg zamieścił w sieci zdjęcie ze swoim synem. Fani oniemieli z zachwytu nad wdziękami Deląga Juniora. Starsza pociecha aktora odziedziczyła urodę po ojcu i idzie w jego zawodowe ślady.

Syn Pawła Deląga

Paweł Deląg jest najlepszym dowodem na to, że przysłowie "niedaleko pada jabłko od jabłoni" może mieć pozytywne znaczenie. Popularny aktor jest ojcem dwóch synów - urodzonego w 1993 roku Pawła juniora oraz Mikołaja, który przyszedł na świat w 2001 roku. O ile starszy z braci coraz lepiej radzi sobie w show biznesie, to prywatność młodszego oraz jego życiowe poczynania pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą.

Gdy tylko na instagramowym profilu aktora pojawiło się zdjęcie ze starszym synem, w komentarzach zaroiło się od zachwytów wiernych obserwatorów. "Jakie pięknie wyrysowane usta ma twój syn", "Przystojniaki", "Jaki ojciec, taki syn" - pisali fani.

Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem Źródło: Dzień Dobry TVN

Kim jest Paweł Deląg junior

Paweł Deląg junior jest owocem związku aktora z koleżanką po fachu Katarzyną Gajdarską. Pierwszy raz pojawił się u boku ojca jako 17-latek, gdy towarzyszył mu na uroczystej premierze filmu "Popiełuszko". Od pierwszej chwili porównywano urodę obu panów. Bo choć Paweł junior nie odziedziczył po ojcu ciemnych włosów, to w kwestii rysów twarzy los był dla niego równie łaskawy.

Paweł Deląg pokazał syna

Starszy syn Pawła Deląga działa w branży filmowej, ale nie poszedł w ślady sławnego taty. Młody Deląg realizuje się jako producent wykonawczy oraz działa w sieci, zdobywając coraz liczniejsze grono fanów.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości