Gwiazdy

Aktor nominowany do Oscara zdradził, jak oświadczył się swojej ukochanej. Wybrał niecodzienny sposób

Gwiazdy

Riz Ahmed i Fatima Farheen Mirza w ubiegłym roku wzięli sekretny i bardzo kameralny ślub. Zanim jednak do tego doszło, aktor musiał oświadczyć się ukochanej. Wybrał dość oryginalny sposób, choć, jak sam przyznał, nie udało mu się zaimponować ukochanej.

Riz Ahmed oświadczył się... w parku

Aktor dopiero teraz zdecydował się opowiedzieć, jak wyglądały oświadczyny. Zrobił to podczas gry w Scrabble, podczas pikniku z przyjaciółmi w jednym z londyńskich parków.

- Ona kocha Scrabble, więc zdecydowałem się na banał. Wykradłem wszystkie litery, których potrzebowałem i ułożyłem z nich pytanie "Wyjdziesz za mnie?" - przyznał Riz. Jak zareagowała ukochana? - Patrzyła przez chwilę na planszę z miną "chyba żartujesz". Pewnie sposób, który wybrałem nie zaimponował jej. Szczególnie, że ona jest pisarką, która świetnie posługuje się słowami - przyznał.

Niezależnie od tego, czy wybrany przez aktora sposób zrobił wrażenie na jego wybrance, czy też nie - powiedziała "tak" i w ubiegłym roku para stanęła na ślubnym kobiercu.

Oscary 2021. Riz Ahmed nominowany za "Sound of Metal"

Riz Ahmed, brytyjski aktor i muzyk, rozpoczął swoją karierę w 2006 roku w słynnym filmie "Droga do Guantanamo". Od tamtej pory wystąpił w wielu serialach i filmach telewizyjnych. Przełom w jego karierze nastąpił w 2014 roku, kiedy za film "Wolny strzelec" został nominowany do nagrody Gotham w kategorii "Największe odkrycie aktorskie".

"Sound of Metal", najnowsza produkcja z udziałem Riza, opowiada historię muzyka rockowego, który nagle traci słuch . Sytuacja zmusza go do zmiany dotychczasowego stylu życia. Musi znaleźć nowy sposób na to, by odnaleźć radość.

Razem z Rizem Ahmedem w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy nominowani są:

  • Chadwick Boseman (za film "Ma Rainey: Matka bluesa")
  • Gary Oldman (za film "Mank")
  • Steven Yeun (za film "Minari")
  • Anthony Hopkins (za film "Ojciec")

Kto zdobędzie statuetkę? Dowiemy się już w nocy z 25 na 26 kwietnia

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości