Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Gwiazdy


Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta to znani bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", którzy w tym roku powitali na świecie swojego synka Franka. O swoim małżeństwie i doświadczeniu rodzicielstwa opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta – "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Oliwię Ciesiółkę i Łukasz Kuchtę poznaliśmy w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tak jak i pozostałe pary, po raz pierwszy zobaczyli się tuż przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak". Oboje zdecydowali o pozostaniu w związku małżeńskim, choć każde z nich nosi własne nazwisko. W maju tego roku urodziło się ich pierwsze wspólne dziecko - synek Franek.

Stwierdziliśmy, że między nami jest tak dobrze, więc warto może poszerzyć właśnie tę rodzinę. Oboje chcieliśmy dziecka. Zdecydowaliśmy się na to i naprawdę była to chyba jedna z lepszych decyzji w życiu

- zdradził Łukasz w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Oboje dogadali się nie tylko w kwestii dziecka, lecz także wspólnego życia. Oliwia zdecydowała się na przenosiny z Gdańska na Śląsk. Choć nie było to dla niej łatwe, chciała, żeby między nią i jej mężem wszystko dobrze się ułożyło. Dzięki tej decyzji oboje nie musieli już ciągle do siebie dojeżdżać 600 kilometrów.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rodzicami

Początki ich związku jednak nie należały do najłatwiejszych – oboje musieli dotrzeć się, poznać, a tymczasem doszedł jeszcze maleńki Franek, którym trzeba było się zająć. Miał on spory wpływ na ich małżeństwo i ich życie, które wywrócił o 180 stopni. Choć pojawiały się trudności, wyszli z nich silniejsi.

Zmienił się całkowicie system dnia nawet. Nie da się np. przyjść z pracy i zająć się jakimiś swoimi rzeczami. (…) Wpierw najważniejszy jest Franek i trzeba go nakarmić, przebrać i dopiero cała reszta

- dodał Łukasz.

Nawet, gdy chcą wyjść, nie mogą tak po prostu wyruszyć z domu. Muszą najpierw zaplanować całą logistykę, co oznacza też zabranie potrzebnych dla synka rzeczy. Dopiero wtedy są gotowi do drogi. Choć maluszek przeprowadził w ich życiu rewolucję, cały czas dbają o umacnianie swojej relacji. Udaje im się dzięki wsparciu dziadków maluszka.

Tylko szczęśliwi i zakochani rodzice będą w stanie przekazać takie wartości swojemu dziecku. Będą w stanie pokazać mu, jak kochać drugiego człowieka

- oceniła Oliwia.

Zobacz także:

Karol Strasburger w oczach żony: "To mężczyzna z marzeń. Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko"

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała post Joanny Opozdy. Co aktorka myśli o nowej wybrance syna?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz