Gwiazdy

"Na Wspólnej". Czy Mikołaj uratuje Michała z sideł hazardu?

Gwiazdy

Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co wydarzy się w 3473. odcinku?
"Na Wspólnej". Co wydarzy się w 3473. odcinku?TVN
wideo 2/13

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku. Produkcja idzie z duchem czasu wprowadzając nowe, ciekawe wątki. A co wydarzy się w 3473. odcinku? Czym tym razem zaskoczą widzów bohaterowie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3473. odcinku?

Sytuacja Smolnego wciąż jest nieciekawa. Wściekły i zdesperowany próbuje zaatakować Polę. Jednak nie pozwala mu na to żona Basia, która pojawia się w ostatniej chwili. Krzysztof odpuszcza i składa na ręce Gwiazdy wypowiedzenie. Czy Smolny rzeczywiście podda się bez walki?

Natomiast Michał nieprzerwanie myśli o kasynie, w którym ostatnio wygrał niezłą sumę pieniędzy. Niestety, tym razem szczęście mu nie sprzyja. Mikołaj przekonuje przyjaciela do wyjścia, by się dalej nie pogrążał. Atmosfera gęstnieje. Robi się nerwowo. Zdenerwowany Brzozowski wychodzi i prowokuje kłótnie z Leśniewskim.

Paula po próbie samobójczej błaga męża, by spróbował odwołać jej skierowanie na obserwację psychiatryczną. Podobnego zdania jest Daria. Po namowie doktor Nalepa ulega. Jednak ani Daria, ani Lew nie wiedzą, że Paula cały czas oszukuje pielęgniarki i gromadzi silne leki.

"Na Wspólnej". Kiedy i gdzie można oglądać?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do czwartku. W środę, 10 sierpnia o godzinie 20:15 na antenie TVN będzie można zobaczyć premierowy 3473. odcinek. Dostępny jest on również w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości