„Motyw” – zobacz relację z planu nowego serialu kryminalnego

Na planie najnowszego serialu kryminalnego telewizji TVN pojawiła się Kinga Burzyńska. Dziennikarce udało się porozmawiać z gwiazdami serialu „Motyw”- Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim.

Kryminalna układanka

Po raz pierwszy w role główne wcielili się fantastyczni polscy aktorzy: znana z międzynarodowych produkcji Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. O czym opowiada serial?

Punktem wyjścia jest strzelanina, którą potem wyjaśniamy. Dwie kobiety mają dwie zaprzeczające sobie i wykluczające się wersje – zdradził aktor Michał Czernecki.

W rozmowie z Kingą Burzyńska, Agnieszka Grochowska opowiedziała o atmosferze panującej na planie i o tym, co skłoniło ją do wzięcia udziału w produkcji:

Wydało mi się dosyć zabawne, że ja jestem polską aktorką grającą głównie za granicą. Pomyślałam sobie, że byłoby ekstra znowu zagrać coś po polsku.

„Motyw” - nowy serial kryminalny

W serialu wystąpili m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego. Za produkcję odpowiada reżyser Paweł Maślona.

Zobacz też:

Edyta Górniak w poruszającej rozmowie w DDTVN: "Staram się dawać ludziom czułość przez muzykę"

Premiera „Futro z misia”. Reżyser Michał Milowicz: "Proszę widzów o wyrozumiałość"

Gwiazdy na premierze filmu "Pan T"

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości