Gwiazdy

Miss Świata wspiera fundację Omeny Mensah

Gwiazdy

W sobotę, 19 października odbył się Wielki Bal Charytatywny „Piękna z Przesłaniem”, którego organizatorem była fundacja Omeny Mensah. Kto pojawił się na wydarzeniu? Relację z balu w Dzień Dobry TVN przedstawiła Agnieszka Jastrzębska.

W zeszły weekend w Serocku odbył się Wielki Bal Charytatywny „Piękna z Przesłaniem”. Wydarzenie zorganizowała fundacja Omenaa Foundation we współpracy z biurem Miss Polonia. Na przyjęciu pojawili się m.in. Miss Świata Vanessa Ponce, Andrzej Sołtysik, Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Cel Wielkiego Balu Charytatywnego

Tego dnia wydarzenie poprowadzili Rafał Brzozowski i Izabella Krzan. Oprawę muzyczną zapewnił koncert Nicka Sinclera. Celem balu było zebranie środków na budowę szkoły dla dzieci ulicy z ośrodka Don Bosco w Ghanie.

Podczas balu zorganizowana została aukcja przedmiotów, które przekazali zarówno projektanci mody, jak i osoby ze świata mediów.

Gwiazdy na balu „Piękna z przesłaniem”

Swoją obecnością na przyjęciu zaszczyciła najpiękniejsza kobieta świata, Vanessa Ponce oraz Milena Sadowska, najpiękniejsza Polka. Na wydarzeniu gościli też Bartek Jędrzejak, Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Na balu udało się zebrać rekordową kwotę, ponad 200 tysięcy złotych. Ponadto projekt Omeny zostanie oficjalnie przedstawiony na tegorocznych wyborach Miss Świata.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości