Wyjątkowy odcinek "Milionerów" na Dzień Kobiet. Kto powalczy o główną wygraną?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Milionerzy. Odcinek specjalny

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych w polskiej telewizji. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet twórcy programu szykują coś specjalnego. Co to za niespodzianka? Kiedy oglądać?

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Kto wystąpi?

"Milionerzy" to teleturniej, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Produkcja, której prowadzenia podjął się Hubert Urbański, przyciąga przed telewizory miliony widzów. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet twórcy zaprosili do udziału w teleturnieju wyjątkowe panie. O najwyższą wygraną powalczą Agnieszka Suchora, Agata Kulesza, Magdalena Cielecka oraz Marta Kuligowska.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Czy uda im się sięgnąć po milion złotych? Odpowiedź na to pytanie poznacie już niedługo. Specjalny odcinek "Milionerów" będzie można zobaczyć we wtorek, 7 marca, o godzinie 20.55 na antenie stacji TVN.

"Milionerzy". Kiedy startuje nowy sezon?

Widzowie TVN już niedługo będą mogli oglądać nowe odcinki teleturnieju "Milionerów". Premierowy odcinek najnowszego sezonu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 lutego o godzinie 20.55. Warto dodać poprzednim sezonie do grona milionerów dołączył Tomasz Orzechowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości