Gwiazdy

Michał Wiśniewski martwi się o syna, który stawia kolejne kroki w branży muzycznej. Fani: "Tutaj pomoże jedynie szczera rozmowa"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/ East News

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Jego najstarszy syn Xavier jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił jako muzyk. Jego najnowszy singiel "Mgła" wzbudził jednak niepokój ojca. Swoimi obawami wokalista podzielił się z fanami w sieci.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski nie kryje szczegółów dotyczących życia prywatnego i otwarcie mówi o szczęściu, jakie znalazł u boku obecnej małżonki. W 2020 roku artysta po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, składając przysięgę wierności swojej wybrance, Poli. W styczniu 2021 roku para przywitała na świecie syna, Falco Amadeusa. To jednak niejedyny potomek lidera grupy "Ich Troje". Michał Wiśniewski spełnia się także w roli ojca 19-letniego Xaviera, 18-letniej Fabienne oraz dwóch nastolatek: Vivienne i Etiennette. Dzieci pochodzą z poprzednich związków artysty.

Michał Wiśniewski ma doskonały kontakt ze wszystkimi swoimi pociechami i stara się poświęcać im jak najwięcej czasu. Najstarszy syn, Xavier, zdecydował się nawet pójść w ślady sławnego ojca i zainteresował się pracą w branży muzycznej. W 2020 roku zadebiutował jako raper, przyjmując pseudonim artystyczny "Wisniv". Niedawno 19-latek wydał kolejny singiel, zatytułowany "Mgła". Słowa najnowszej piosenki wyraźnie zaniepokoiły jego ojca.

Michał Wiśniewski martwi się o syna

Lider zespołu "Ich Troje" opublikował w sieci szczery wpis, nawiązujący do nowego singla Xaviera. Wokalista podkreślił, że ojcowska troska nie pozwala mu pozostać obojętnym wobec niepokojącej treści utworu syna, opisał też dokładnie swoje obawy.

Długo zbierałem się do napisania tego posta. Zapytałem nawet Xaviera, czy chce, abym go publikował, bo to będzie trudny post. Zgodził się, więc to robię

- wyznał Michał Wiśniewski, po czym rozwinął wypowiedź o towarzyszących mu emocjach.

Dzieci coraz szybciej dojrzewają i nakręcają się coraz to młodszymi idolami, którzy wiedzą wszystko najlepiej, stając się dla nich wyrocznią i wzorem. My też takowych mieliśmy, ale zastanawiam się, czy to rozkminianie na drobne nie wprowadzi nas i naszych dzieci w niespodziewane kłopoty, które mogą ni stąd ni zowąd doprowadzić do sytuacji, w której na reakcję może być za późno. Xavier zgrabnie dobiera słowa. Nie napiszę, że po tacie, bo robi to inaczej. Przesłuchałem ten utwór kilkanaście razy i jeśli nie jest to fikcja literacka, to jest raczej jednoznaczny. Wiem, że jest w szczęśliwym związku, że niczego mu nie brakuje, ale jeśli jest choć w części prawdziwy, to chyba mam prawo czuć się zaniepokojony? A może przesadzam i staję się za bardzo konserwatywny?

- napisał zmartwiony ojciec. Obszerny wpis zakończył krótkim, ale niezwykle wymownym stwierdzeniem. - My son - my pride - podkreślił Michał Wiśniewski.

Pod postem znanego muzyka pojawiła się lawina komentarzy. Fani nie pozostali obojętni wobec zmartwień idola i zwrócili się do niego ze słowami wsparcia. Wielu z nich nie kryło też swojego podziwu wobec godnej pochwały ojcowskiej postawy.

- " Dobrze, że są jeszcze na świecie rodzice, martwiący się o własne dzieci. Podziwiam i szanuję", "Zaniepokojenie jest jak najbardziej normalne, tutaj pomoże jedynie szczera rozmowa. Trzymam kciuki, żeby wszystko układało się dobrze!", "Michał, nie miej żadnych wyrzutów sumienia, po prostu kochamy i martwimy się o nasze dzieci. To nic złego, a wręcz przeciwnie, widać, jakim jesteś cudownym ojcem" - pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Michał Wiśniewski: Mandaryna była miłością mojego życia, jak się okazało niesłusznie

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości