Michał Koterski miał przeszczep włosów. Jaki osiągnął efekt? "Wszystkie wypadły"

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał Koterski

Michał Koterski chciał mieć bujną czuprynę, dlatego poleciał do Turcji, by w stambulskiej klinice poddać się przeszczepowi włosów. Teraz aktor pokazał, jak wygląda jego głowa po zabiegu. Przyznał, że na razie nie ma czego gratulować.

Michał Koterski miał przeszczep włosów

W grudniu Michał Koterski wraz ze swoją partnerką Marcelą Leszczak i synem Fryderykiem polecieli do Turcji. Odwiedzili Stambuł, jednak głównym celem podróży nie był wakacyjny wypoczynek. Aktor zdecydował się w tamtejszej klinice poddać się przeszczepowi włosów. Na swoim profilu na Instagramie relacjonował, jak przebiegał zabieg i jak się czuje. Podkreślał, że choć bardzo się bał, to był pod profesjonalną opieką.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Od chwili przeszczepu włosów minęło już kilka tygodni i fani cały czas czekają na spektakularny efekt metamorfozy. Czy niedługo Michał będzie mógł cieszyć się bujną, gęstą czupryną? Niestety, na to jeszcze będzie musiał trochę poczekać.

Fryzura Michała Koterskiego

Koterski wraz z Małgorzatą Kożuchowską wystąpili w instagramowym live'ie z cyklu "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie Maciej Dowbor postanowił nawiązać do fryzury Michała.

- Misiek, czy mógłbyś pochylić czoło? Nie no, powiem ci szczerze, jestem pod wrażeniem! - pochwalił Maciej, kiedy zobaczył nowe, króciutkie włosy aktora.

To rozbawiło Koterskiego, ponieważ usłyszał już wiele gratulacji, ale jak na razie efektu tak naprawdę nie widać.

- Ale czego? To jest najśmieszniejsze. Ja zrobiłem przeszczep włosów i nikt nie wie, że jak te włosy się wszczepia, to one wypadają najpierw. Każdy mój znajomy mówi, że no rzeczywiście, ale efekt. Bardzo mi miło, że ludzie są mili, ale włosy dopiero wyrosną, to się sieje jak ryż, który kiełkuje i za trzy miesiące do pół roku dopiero będzie efekt - przyznał Michał.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości