Marcin Tyszka w zagranicznej edycji "Top Model". Fotograf zdradził kulisy pracy na planie produkcji

Marcin Tyszka
Piotr Blawicki/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Marcin Tyszka od lat sprawdza się na fotelu jurora w programie "Top Model". Znany fotograf ocenia, robi piękne zdjęcia, a także podpowiada chętnym osobom, pragnącym zrobić karierę na wybiegach. Teraz jego talent został zauważony za granicą. Artystę zaproszono do niemieckiego programu, gdzie wystąpił u boku samej Heidi Klum.

Marcin Tyszka w niemieckim "Top Model"

Choć trwają trudne czasy pandemii, program "Top Model" został zrealizowany w Polsce z powodzeniem. Teraz swoich sił pod tym względem próbują także Niemcy. Już 4 lutego na antenie ProSieben zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 16. edycji ich show. Tym razem będzie ona naprawdę wyjątkowa, ponieważ pojawi się w niej również polski akcent. Marcin Tyszka pokazał w mediach społecznościowych fotografię z Berlina i zdradził, że weźmie udział w programie .

- Niemieckie "Top Model" zdobyte. Już w przyszłym tygodniu rusza nowa edycja, a w niej ja . Kto zgadnie w jakiej roli? Nie mogę na razie nic pokazać z planu. Liczyłem, że będzie to wyjazd bardziej rozrywkowy, niestety Berlin to aktualnie miasto duchów, pełne absurdów i bardzo smutne ... W tym wszystkim wielka produkcja rozrywkowego programu... Lekko nie mają - zaczął na Instagramie Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka o spotkaniu z Heidi Klum

Największą gwiazdą niemieckiego "Top Model" jest 47-letnia Heidi Klum. To ona, jako jedyna, jest w jury programu od samego początku. Wszyscy pozostali sędziowie zawsze byli mężczyznami i co jakiś czas się wymieniali. Teraz popularną modelkę miał okazję poznać polski fotograf. Okazało się, że było to ich pierwsze spotkanie. Jak je wspomina?

- To było moje pierwsze spotkanie z Heidi. Niesamowicie zgrabna i totalnie profesjonalna, najbardziej promienny uśmiech ma planie . Co z tego wyszło dowiecie się już za kilka tygodni - wyjawił Marcin Tyszka.

Artysta zdradził także, że nadal woli polską edycję "Top Model" i naszych jurorów, których nazwał "rodzinką". Dodał również, że jego zdjęcie pod Bramą Brandenburską zostało zrobione w środku dnia, jednak wielki plac świecił pustkami . Zaskoczeni internauci podsumowali to w komentarzach i napisali m. in. "Normalnie jest tam na gęsto turystów, smutne czasy", "Apokaliptyczny Berlin" czy "Ale pustka. Tam jest zawsze mnóstwo ludzi". Pojawiło się też sporo gratulacji od fanów, którzy stwierdzili, że w takim razie muszą zacząć oglądać niemiecką telewizję.

Marcin Tyszka: "Świat mody jest otwarty i szuka osobowości intrygujących oraz ciekawych". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości