Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła na plan „Projektu Lady” 2 tygodnie po porodzie. „Biorę się do roboty”

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła już zdjęcia do 5. edycji „Projektu Lady”. Świeżo upieczona mama nie ukrywała, że powrót do pracy był dla niej ciężki, jednak produkcja spisuje się na medal. Internauci natomiast nie kryli słów zachwytu nad tym, jak prezentuje się 2 tygodnie po urodzeniu dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan na planie „Projektu Lady”

Małgorzata Rozenek-Madan zaczęła już nagrania do programu „Projekt Lady”. Prezenterka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z planu i przyznała, że perspektywa powrotu do pracy 2 tygodnie po porodzie była dla niej przerażająca. Na szczęście jednak mogła liczyć na zrozumienie ze strony produkcji formatu.

Muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy. (…) Doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono ?♀️?❤️

- podkreśliła.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą? nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży ? tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy ? kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień ?‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy? Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono ?‍♀️?❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami ? love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale? nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne? nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca??? to będzie najlepsza edycja? Całusy dla wszystkich ? i biorę się do roboty ??

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

5. edycja „Projektu Lady” – kiedy na antenie?

To już 5. edycja programu „Projekt Lady”. Początkowo zdjęcia miały wystartować w marcu i zakończyć się w połowie kwietnia, jednak wybuch pandemii siłą rzeczy wymusił zmianę. Małgorzata Rozenek-Majdan już w tym momencie zachwala nadchodzącą serię, która na antenie TVN zostanie wyemitowana tej jesieni.

Zapowiada się wspaniale? nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne? nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca??? to będzie najlepsza edycja? Całusy dla wszystkich ? i biorę się do roboty ??

- napisała w poście na Instagramie.

Zobacz rozmowę z Patrycją Wieją, która wygrała pierwszą edycję "Projektu Lady". Jak zmieniło się jej życie po programie?

Małgorzata Rozenek-Majdan 2 tygodnie po porodzie

Obserwatorzy profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan nie mogli wyjść z podziwu, jak wspaniale prezentuje się prowadząca. Od porodu upragnionego dziecka minęło zaledwie kilkanaście dni.

Gosiu cudownie wyglądasz?

Wygląda Pani pięknie ❤ gratuluję formy ?

- czytamy

Tak wyglądać 2 tyg. po porodzie ??? marzenie ??

- zachwycała się jedna z użytkowniczek Instagrama.

Sama prezenterka skromnie stwierdziła, że wszystko jest kwestią stylizacji, w jakiej się pojawiła, a jej powrót do dawnej sylwetki nie będzie należał do najłatwiejszych.

Jesteś bardzo miła, ale oversize'owa marynarka, luźny top i szerokie szorty ukryły co się da? powrót do formy będzie długi i bolesny ?

- odpisała internautce.

Zobacz też:

Maja Hyży odlicza dni do porodu. „Brzuch poszedł w dół”

Magda Gessler pokazała zdjęcia z planu „MasterChefa”. Internauci komplementują: „Księżniczka”

Znacie język bułgarski? Koty Maryli Rodowicz tak

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości