Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska spotkała jedną ze swoich nauczycielek sprzed lat. "Była surowa, ale zawsze sprawiedliwa"

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się w mediach społecznościowych ważnym zdjęciem. Aktorka zdradziła, że po latach spotkała się na jednym z planów ze swoją profesorką z PWST – panią Aleksandrą Górską. "Takie to życie robi niespodzianki" – dodała.

Małgorzata Kożuchowska wspomina profesor z PWST

Małgorzata Kożuchowska to aktorka z wieloletnim doświadczeniem, mająca na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach. Kunsztu zawodu uczyła się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 1994 roku. Po zdobyciu dyplomu dołączyła do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, z którym związana była do 2005 roku, następnie współpracowała także z Teatrem Narodowym, z Teatrem Komedia czy IMKA. Największą popularność przyniosły jej jednak role w produkcjach, takich jak "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch".

Choć dziś sama ma za sobą bagaż doświadczeń, dawniej sztuki aktorstwa uczyła się pod okiem wykwalifikowanych profesorów m.in. pani Aleksandry Górskiej, która w tamtych czasach pełniła funkcję dziekana PWST. Po latach Małgorzata spotkała się przypadkowo z nauczycielką na jednym z planów, a relacją z wydarzenia podzieliła się w sieci. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie.

Takie to życie robi niespodzianki… Dziś grałam z moją panią profesor z PWST Aleksandrą Górską… Pani profesor przez lata była dziekanem na wydziale aktorskim, była surowa, ale zawsze sprawiedliwa. Radość spotkać się po latach i móc znaleźć ją w świetnej formie! Dużo zdrowia pani profesor! P.S. Mam nadzieję, że mi wybaczy jeśli zdradzę, że skończyła 82 lata…

- czytamy.

Internauci podziwiają profesor Aleksandrę Górską

Pod postem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że czerpanie wiedzy od mądrych i doświadczonych ludzi to bezcenny dar. Wśród komentarzy znalazły się także głosy znajomych po fachu.

- Wszystko prawda – napisał Maciej Zakościelny. - Moja ukochana!!!! – dodała Anna Korcz.

Zobacz także:

"Hotel Paradise 4". Maria i Łukasz kolejnymi uczestnikami nowej edycji. Poznaj ich bliżej!

Kulisy serialu "Skazana": Agata Kulesza w potrzasku, odmieniona Ola Adamska i reżyser nominowany do Oscara

Gwiazdy obchodzą Międzynarodowy Dzień Psa. Jak wyglądają pupile Ewy Kasprzyk, Edyty Herbuś i Joanny Przetakiewicz?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości