profesor

  profesor

  Ula prowadziła aktywny tryb życia u boku kochającego chłopaka, Sebastiana. Gdy w kwietniu tego roku dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, oboje się bardzo ucieszyli. Los jednak skomplikował ich życie. Okazało się, że przyszła mama ma nowotwór. Postanowiła urodzić córkę. Teraz walczy o powrót do sprawności po skomplikowanej operacji.

  Profesor Zbigniew Pełczyński wykształcił ponad 90 polityków z 35 krajów. Jest uważany za jednego z najwybitniejszych wykładowców Oxfordu. Skąd wiedział, że Bill Clinton nie będzie profesorem? Jakim uczniem był Radosław Sikorski? "Spod jego ręki wychodzą liderzy nie przywódcy" - powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Senkarze jeden z jego studentów.

  W Poznaniu student zaatakował tasakiem profesora Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa społecznego dr Konrada Maja, który powiedział, skąd się bierze agresja wśród uczniów i studentów oraz jak rozładować napięcie psychiczne.

  Dorota Wellman spotkała się z prof. Kazimierzem Kuczmanem, który mieszka na Wawelu. Czy płaci czynsz i czy ktoś jeszcze zamieszkuje Zamek Królewski w Krakowie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, cyzelując i dobierając każde słowo, była w gościnie u samego prof. Jerzego Bralczyka, którego język giętki mówi wszystko to, co pomyśli głowa :).