Gwiazdy

Małgorzata Hutek inspiruje do wiary we własne marzenia. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Wake up call"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Małgosia Hutek w piosence „Wake up call”

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła utalentowana Małgorzata Hutek. Artystka zaprezentowała swój najnowszy singiel "Wake up call", który inspiruje wszystkie osoby borykające się z twórczą blokadą i strachem przed realizacją marzeń. Jak podoba wam się ten wykon?

Małgorzata Hutek – kim jest?

Małgorzata to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, uczyła się wokalistyki jazzowej, a także kompozycji i aranżacji. Na swoim koncie ma już dwie autorskie płyty, debiutancką Grounded in Love z Nikolą Kołodziejczykiem oraz Psalmy wraz z Dominikiem Wanią i kwartetem jazzowym Atom String Quartet. W 2017 nagrała płytę do muzyki czeskiej trębaczki jazzowej Stepanki Balcarovej "Life and Happiness of Julian Tuwim". Co więcej, artystka współpracowała również z wybitnymi muzykami: Krzysztofem Herdzinem, Nikolą Kołodziejczykiem, Atom String Quartet, Dominikiem Wanią, Agą Derlak, Jaromirem Honzakiem.

Piosenka "Wake up call"

Małgorzata Hutek na naszej scenie zaprezentowała piosenkę "Wake up call". Utwór porusza temat pracy nad naszym Krytykiem Wewnętrznym, który bojkotuje marzenia i plany. Artystka w ramach akcji uświadamiania zorganizowała serię rozmów z twórcami o ich drodze, rozwoju i pracy nad emocjami. - Niestety często sami nie dajemy sobie przestrzeni do działania, a oskarżający i krytyczny głos w naszej głowie podcina nam skrzydła - twierdzi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości