Gwiazdy

Magdalena Lamparska o ślubie: "Chcieliśmy dla naszego synka stworzyć ciepły dom!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli "cichy" ślub. Aktorka i jej partner powiedzieli sobie "tak" w Watykanie. O uroczystości wiedzieli jedynie najbliżsi pary. Teraz Magda Lamparska zabrała głos i w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradziła szczegóły!

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek: ślub w Watykanie

Magdalena Lamparska i jej partner, Bartek Osumek są ze sobą od wielu lat. Jednak dopiero niedawno postanowili przypieczętować swoją miłość. Nie wiemy, kiedy dokładnie odbyła się uroczystość, bo była trzymana w tajemnicy. Zaproszeni byli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina pary. Aktorka miała na sobie białą suknię z prześwitującymi rękawami, a pan młody granatowy garnitur.

Dlaczego ślub odbył się w Watykanie?

To było spełnienie naszych marzeń. Chcieliśmy, żeby w ślubie ten duch miał większe znaczenie niż ta imprezka i wódka po. Uroczysta kolacja była, ale to było niesamowite doświadczenie duchowe. Na drugi dzień odwiedziliśmy papieża Franciszka (...) i był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu - zdradziła Magda Lamparska.

Więcej:

Bartek Osumek: kim jest mąż Magdaleny Lamparskiej?

Bartek Osumek to podróżnik i prezenter. 14 lat temu po raz pierwszy stanął na scenie, zaś 8 lat temu wystąpił w telewizji. W pewnym momencie wziął udział w castingu do Dzień Dobry TVN, w którym szukano kandydata do prezentowania prognozy pogody. Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wychowują razem dwuletniego synka Tymoteusza.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości