Łukasz z Big Brothera wyśmiany i poniżony przez innych uczestników programu

Łukasz z Big Brothera
Fot. Instagram Big Brothera
Uczestnik Big Brothera Łukasz Darłak przed kilkoma dniami dokonał w programie coming-outu. Ujawnienie orientacji seksualnej nie przyniosło mu sympatii. Jest jednym z nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata, a współuczestnicy programu pozwalają sobie na niewybredne żarty!

Łukasz usłyszał bardzo niewybredne komentarze na swój temat! Doprowadziło go to do łez w pokoju zwierzeń.

Łukasz popłakał się w pokoju zwierzeń po tym, jak usłyszał rozmowę współlokatorów na swój temat.

Słyszałem, jak Maciek z Tomkiem o mnie rozmawiali i to nie było nic miłego.

- mówił podłamany Łukasz.

Koledzy z pokoju, w którym mieszka czterech mężczyzn i dwie kobiety, mówili:

My chyba mieszkamy z trzema dziewczynami. Bez wątpienia wszystkie trzy sikają na siedząco.

Łukasz poczuł się dotknięty homofobiczną uwagą.

Zobacz:

Daniel Barłóg opuści Big Brothera? "Ja się tutaj duszę"

Łukasz Darlak przed kilkoma dniami postanowił zwierzyć w Domu Wielkiego Brata ze swojej orientacji seksualnej. „Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo” - powiedział Łukasz.

Łukasz Darlak krył się na początku ze swoją orientacją seksualną. Jednak po kilku dniach postanowił wyznać prawdę - najpierw w pokoju zwierzeń:

Chciałem, żeby może to zostało jakieś takie niedopowiedziane. Jeszcze jest za wcześnie, na razie nie chcę się tak otwierać, nie chcę, żeby o tak intymnych sprawach rozmawiać. Dlaczego powiedziałem im, że jestem heteroseksualny, mimo że tak naprawdę jestem pewnie biseksualny z jakimś takim skierowaniem na gej, więc… nie wiem, może to jeszcze dodatkowo mnie zamyka przed nimi, że ich kłamię, paradoksalnie. Zakładam z góry, że gdyby się o tym dowiedzieli, to pochodziliby do mnie ostrożniej, nie czuliby się komfortowo w moim towarzystwie. Myślę, że jak się bliżej poznamy, będę mógł to powiedzieć. I wtedy to już nie będzie ważyło na tym, czy będziemy się lubić czy nie – wyznał Łukasz.

Potem Łukasz postanowił porozmawiać o swojej orientacji z Igorem, następnie prawdę wyjawił innym uczestnikom Big Brothera. Jaka była reakcja?

Zobacz: Czy homoseksualizm można wyleczyć?

Igor powiedział wprost, że nie ma z tym problemu. Dodatkowo w pokoju zwierzeń Igor zdradził w sekrecie Wielkiemu Bratu, że jego zdaniem, Łukasz wykazał się odwagą.

Więcej:

Kolejni nominowani do opuszczenia Big Brothera. Kto odpadnie w tym tygodniu?

Zobacz film: Manuela, Janusz Dzięcioł i Alicja Walczak. Stare wygi „Big Brothera” o nowicjuszach, źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości