Gwiazdy

Lily Collins wzięła ślub w tajemnicy. Suknia zachwyciła nie tylko jej fanów

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Córka Phila Collinsa, Lily Collins oraz syn laureatki Oscara, Charlie McDowell są parą od 2019 roku. Niedawno zdecydowali się wziąć ślub, o którym głośno zrobiło się dopiero po publikacji zdjęć na Instagramie Lily.

Ślub Lilly Collins i Charliego McDowella

Lily Collins to aktorka rozchwytywana w całym Hollywood, znana między innymi z produkcji "Dary Anioła: Miasto Kości" czy filmu "Aż do kości". Jej wybranek, reżyser Charlie McDowell zasłynął z takich dzieł jak "The One I Love" czy "Odkrycie". Minął już rok, odkąd twórca oświadczył się Lily podczas wycieczki po Arizonie. Para stroni od plotek i niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia. Choć ślub 32-letniej aktorki i 38-letniego reżysera miał miejsce w sobotę, para pochwaliła się nim dopiero we wtorek. Na weselu obecni byli jedynie ich najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Zjawiskowa suknia Lily Collins

Lily opublikowała na swoim profilu instagramowym trzy zdjęcia z sesji ślubnej, wykonane w malowniczym Colorado. Aktorka miała na sobie niesamowitą, koronkową suknię projektu Ralpha Laurena, na którą narzuciła pelerynę z kapturem z pasującej do sukni koronki. Jej włosy zaczesane były gładko w niskiego koka. Stylizację dopełniła perełkowymi kolczykami. Ukochany aktorki zdecydował się na klasyczny, czarny garnitur.

Pod zdjęciami Lily napisała między innymi, że nigdy nie chciała być "kimś dla kogoś bardziej, niż teraz dla swojego narzeczonego". Dodała też, że nigdy nie była bardziej szczęśliwa, oraz że to, co zaczęło się jak baśń, jest teraz jej codziennością. Pod zdjęciem gratulacje złożyli jej między innymi Vanessa Hudgens, Anya Taylor-Joy oraz Courtney Cox.

Zobacz video: Lily Collins już po ślubie. Gwiazda wyszła za mąż za reżysera Charliego McDowella

Autor:Sylwia Wołoch

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości