Kuba Wojewódzki podsumował 20 lat swojego show liczbami. Przy okazji wyszło na jaw, ile miał narzeczonych w tym czasie

Aktualizacja:
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przeżywa bardzo ważny moment w swojej karierze zawodowej. Dziennikarz zaprasza widzów do swojego talk show już od 20 lat! Z tej okazji w swoich mediach społecznościowych podsumował minione dwie dekady w liczbach.

Kuba Wojewódzki - kariera zawodowa

Ironia i sarkazm dla Kuby Wojewódzkiego to chleb powszedni. Goście w jego programie notorycznie przekonują się o tym na własnej skórze. Charyzmatyczny, znany ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru showman już kilkanaście lat temu podbił serca widzów i słuchaczy, którzy chętnie oglądają jego program. Przez kilkadziesiąt sezonów "Kuba Wojewódzki show" na słynnej kanapie zasiadały największe gwiazdy polskiego show-biznesu, artyści, politycy, a nawet prezydenci.
Kuba był także jurorem popularnych programów rozrywkowych takich jak: "Idol", "Mam Talent", "X-Factor" oraz "Mali giganci". Prowadzi też audycję radiową w duecie z Michałem Figurskim.

20 lat "Kuba Wojewódzki show"

Dziennikarz nie kryje dumy ze swojego programu. Z okazji okrągłej rocznicy, podsumował w liczbach, co wydarzyło się przez ostatnie 20 lat.
- To już 20 lat istnienia programu #kubawojewodzki. W tym czasie mieliśmy: 4 prezydentów, 8 premierów, 15 prezesów TVP, 31 narzeczonych . Warto było. Wracam we wtorek 7 września - czytamy we wpisie.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki: To już 20 lat mojego programu. Trochę mnie męczy tłumaczenie ludziom, że to talk show"Kuba Wojewódzki show"
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości