Gwiazdy

Katy Perry stworzyła utwór dla swojej nienarodzonej córeczki. Ma dla niej ważną wiadomość

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ciężarna Katy Perry już w sierpniu wyda nowy album. Artystka zdradziła, że znajdzie się na nim piosenka dedykowana jej jeszcze nienarodzonej córeczce. O czym będzie „What Makes a Woman”?

Katy Perry zadedykowała jeden z utworów córeczce

W sierpniu na rynku ukaże się piąta płyta Katy Perry, robocza nazwana „KP5”. W ostatnim czasie ciężarna wokalistka zdradziła radiu NRJ Lebanon, że jeden utworów, który znajdzie się na krążku, jest dedykowany jej nienarodzonej jeszcze córeczce. Nosi on tytuł „What Makes a Woman” i niesie ze sobą ważny przekaz. Piosenkarka chciałaby, by dziewczynka nigdy nie ograniczała się w swoich marzeniach i szukała swojej życiowej drogi.

Może spróbować wszystkiego, jeśli zechce. Dowiedzieć się, co pasuje. Myślę, że ta piosenka jest ważna i dla mnie, i dla niej

- zaznaczyła Perry.

Katty Perry i Orlando Bloom oczekują dziecka

Katty Perry aktualnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. O błogosławionym stanie poinformowała w marcu, w teledysku do utworu „Never Worn White”, w którym dumnie prezentowała ciążowy brzuszek. Miesiąc później okazało się, że będzie to córeczka. Ojcem maleństwa jest ukochany wokalistki Orlando Bloom, który ma już syna Flynna z małżeństwa z Mirandą Kerr.

Przypominamy moment, gdy Katy Perry zdradziła płeć dziecka:

Zobacz też:

Jurek Owsiak stworzył wodę perfumowaną. "Zapach jest przesycony przyjaźnią i tolerancją"

Joanna Przetakiewicz z dumą prezentuje swoją książkę. „Największą wartością są zawarte w niej autentyczne opowieści”

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła na plan „Projektu Lady” 2 tygodnie po porodzie. „Biorę się do roboty”

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości