Gwiazdy

Justyna Steczkowska pokazała niepublikowane zdjęcie z początków kariery. Fani: "Wypiękniałaś"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Justyna Steczkowska wraz z nowym rokiem postanowiła na chwilę wrócić do wspomnień. Artystka odszukała stare zdjęcie z początków swojej kariery i opublikowała je w mediach społecznościowych. Co za metamorfoza! Fani: "Tylko wypiękniałaś Justynko".

Justyna Steczkowska – kariera muzyczna

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich artystek. Utalentowana wokalistka operująca szeroką skalą głosu pierwsze kroki na scenie stawiała ponad 25 lat temu. W 1994 roku Justyna została laureatką jednego z muzycznych programów, co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Przez lata gwiazda ciężko pracowała na swój sukces, dziś 48-letnia artystka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Fanom dała się poznać jako piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, a także jako aktorka. Justynę Steczkowską mogliśmy podziwiać na wielkim ekranie w filmie "Jak poślubić milionera", gdzie wcieliła się w postać Poli.

Niedawno gwiazda wróciła z sentymentem do lat młodości i opublikowała w sieci stare zdjęcie.

Justyna Steczkowska – zdjęcie z młodości

Justyna Steczkowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z czasów młodości. Gwiazda z okazji 25-lecia pracy artystycznej postanowiła odszukać fotografię z początków kariery i podzielić się nim z fanami. Jak się okazuje, autorem fotografii jest nieżyjący już fotograf Adam Krzykwa.

Kochani, z początkiem Nowego Roku wzięło mnie trochę na wspomnienia. W końcu to 25-lecie mojej pracy przesunięte o rok z wiadomych powodów. Znalazłam stare zdjęcie, które chyba nigdy nie było tutaj publikowane, zrobione przez Adama Krzykwę ze Stalowej Woli. To właśnie on zrobił pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową w moim życiu. Niestety już nie żyje, ale pozostawił po sobie mnóstwo wspaniałych zdjęć. Był prawdziwym pasjonatem swojej pracy. Bardzo się zmieniłam?

- napisała Justyna pod zdjęciem.

Na ostatnie pytanie Justyny bardzo szybko zareagowali fani. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość internautów przyznała, że artystka wciąż wygląda tak samo. Byli też tacy, którzy śmiało przyznali, że obecnie gwiazda prezentuje się znacznie korzystniej.

- Piękna i z charakterem cały czas

- Tylko wypiękniałaś Justynko - czytamy pod zdjęciem.

25 lat na scenie Justyny Steczkowskiej:

Zobacz także:

Międzynarodowy sukces Sary Boruc. Kendall Jenner założyła kurtkę jej projektu

Kasia Bujakiewicz przeprowadziła się do Lublina. Co tam robi? "Uprawiam triathlon - pranie, sprzątanie, gotowanie"

Blendowanie cieni do powiek – co to jest i jak należy je wykonywać?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości