Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują rocznicę związku. Gwiazda zdradziła, jak się poznali

Gwiazdy

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska i Borys Szyc kilka lat temu musieli zawalczyć o swoją miłość. Para początkowo rozstała się i założyła osobne rodziny. Los po czasie dał im drugą szansę i ponownie postawił ich na swoich drogach. Ukochana aktora z okazji 8. rocznicy wspólnego życia opublikowała poruszający wpis.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc - historia miłości

Para poznała się w pracy. Justyna Nagłowska była wówczas asystentką Krystyny Jandy przy spektaklu "Porozmawiajmy o życiu i śmierci", w którym grał Borys Szyc. Od razu między nimi zaiskrzyło i bardzo szybko zostali parą. Niestety po roku ich związek się rozpadł.

Justyna wkrótce wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci, a Borys związał się z inną kobietą i został ojcem. Wszystko zmieniło się dziesięć lat później, kiedy w mediach społecznościowych aktor natrafił na zdjęcie swej dawnej miłości.

– Siedziała sama na wydmie. Od razu poczułem, że coś jest nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Tamto spotkanie przewróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo – wspominał wówczas ich pierwsze po latach spotkanie.

Zakochani pobrali się w grudniu 2019 roku. Uroczystość odbyła się na hiszpańskiej wyspie Es Vedra, z dala od mediów i błysków fleszy. O tym, że są małżeństwem, państwo młodzi poinformowali za pomocą mediów społecznościowych.

– W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: "Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca. Tylko tyle i aż tyle" – mówiła ukochana aktora.

Trzy miesiące później na świecie pojawił się ich syn Henryk.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc - związek

Justyna Nagłowska wróciła wspomnieniami do początków związku z Borysem Szycem. Wszystko to z okazji kolejnej już rocznicy wspólnego życia.

- Co roku wspominamy ten dzień, kiedy 8 lat temu, podjechałam spontanicznie na rowerze, żeby się z Tobą zobaczyć. Jak by się potoczyło nasze życie bez tego dnia? Nie myślę o tym, bo każdego dnia czuję, że Kocham Cię całym sercem, które mam wrażenie, z roku na rok we mnie rośnie i ogrzewa mnie od środka. Jestem i zawsze będę dla Ciebie mój przyjacielu. Dziękuję za najpiękniejsze 8 lat.

Fani nie kryli wzruszenia. W komentarzach czytamy: "Ojej . Aż mi łezka stanęła", "Widać w Was miłość. A historia miła dla oka i podobna do mojej . Po wielu latach potyczek 14.08, siedem lat temu, podjechałam na rowerze spontanicznie pod dom mojego i wysłałam wiadomość: u wrót Twoich stoję Panie". Mieszkamy z Częstochowie dodam", "Ale jesteście do siebie podobni ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Justyna Szyc-Nagłowska wbrew stereotypom

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości