Gwiazdy

Polscy tancerze zaproszeni do "America's Got Talent": "Damy z siebie wszystko"

Gwiazdy

Wygrali prestiżowy taneczny show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie mieli wielkie plany, ale wszystkie pokrzyżowała pandemia. Jednak los się do nich uśmiechnął, bo niedawno otrzymali zaproszenie do "America's Got Talent". O kulisach kariery i sukcesu oraz partnerstwie w tańcu i w życiu Jowita Przystał i Michał Danilczuk opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Polscy tancerze w "America's Got Talent"

Jowita Przystał i Michał Danilczuk to tancerze, których kariera nabrała tempa, odkąd przeprowadzili się do Londynu, uważanego za najlepsze miejsce do trenowania tańca towarzyskiego. Pracowali tam w kilku teatrach, a dwa razy mieli okazję wystąpić dla królowej Elżbiety II.

7 marca 2020 r. wygrali "The Greatest Dancer" w BBC, największe show taneczne w Wielkiej Brytanii. Jego producentem jest Simon Cowell i - jak przypuszczają nasi goście - chyba musiał ich polecić ekipie programu "America's Got Talent" , w którego jury zasiada.

- Mamy zaproszenie, to jest nowy projekt. Wstępnie mamy w marcu wystąpić w Hollywood, nie możemy się doczekać . Mamy nadzieję, że to wszystko dojdzie do skutku - mówi Michał Danilczuk w Dzień Dobry TVN.

- Damy z siebie wszystko , na pewno Michał wymyśli szalone tricki - zapewnia Jowita Przystał.

Jowita & Micheal podbijają świat

Jowita i Michał są parą taneczną i życiową od 8 lat. Byli m.in. częścią tanecznego show "Burn the floor". Na morzu pracowali 4 lata.

- Na statku długo nie da się wytrzymać, to jest "ekskluzywne więzienie", nasze kontrakty miały ponad 7 miesięcy - opowiada tancerz. Jego partnerka też już miała dość.

- Chciałam mieć swój kąt, swoją kuchnię, swój adres, używać swojej łazienki, mieć swoje łóżeczko. Postanowiłam, że musimy iść dalej i się rozwijać - wspomina Jowita.

Na ich mapie marzeń jest m.in. wielkie taneczne show Jowita & Michael. Teraz jednak skupiają się na występie w Ameryce.

Trzymamy kciuki za karierę w USA!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Sentymentalny Michał Piróg pokazał zdjęcie sprzed lat z Kingą Rusin. "Piękne czasy"

Katarzyna Sokołowska o życiowym partnerze. "Artur jest taki jak ja. To jest bardzo ważne, bo nic nie uwiera"

Tamara Arciuch po długiej przerwie wraca do pracy. "Nie chciałam być matką, która biegnie z dzieckiem na plan i karmi w kamperze"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości