"Jesteś zaniedbana, wieśniaro". Joanna Koroniewska zareagowała na obraźliwy komentarz

Joanna Koroniewska
Kamil Piklikiewicz/East News
Joanna Koroniewska często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentuje się bez makijażu. Ostatnio została za to skrytykowana przez jedną z internautek. Aktorka odniosła się do słów kobiety z właściwym sobie dystansem.

Joanna Koroniewska odpowiedziała na komentarz internautki

Joanna Koroniewska często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia - nie tylko zawodowego, ale także prywatnego. Z chęcią też komentuje sprawy, obok których nie może przejść obojętnie. Jednak nie wszystkie posty i zdjęcia aktorki spotykają się z przychylnością internautów, którzy - czasami w bardzo niewybredny sposób - odnoszą się do jej wpisów. Gwiazda atakowana była już m.in. z powodu swojego biustu czy szczupłej sylwetki, a ostatnio jedna z pań zarzuciła jej to, że jest zaniedbana. - Masakra. Koroniewska myślisz, że jesteś trendy, mnóstwo zmarszczek i jesteś zaniedbana. Pewnie, że wakacje w Polsce to nie Malediwy. Jesteś młoda i ..... dopisz? Wieśniaro - czytamy we wpisie udostępnionym przez aktorkę.

Joanna Koroniewska postanowiła odnieść się do tych słów, publikując jednocześnie zdjęcie zrobione w Centrum Mowy i Słuchu Kajetany. - "Zaniedbana", "pozmarszczkowana" szpitalna mama. Wiecie, dlaczego mnie już nie bolą TAKIE słowa? Bo odkąd MAM dzieci, wiem co w moim życiu jest najważniejsze. (...) Po prostu my Mamy wiemy CO naprawdę jest WAŻNE. Dlatego Pani Basiu. Pani sobie i mnie tylko humor poprawiła.

Bo warto zapamiętać - NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU. TAKA refleksja na niedzielę - napisała aktorka.

Fani wspierają aktorkę

Na wpis Joanny Koroniewskiej zareagowało wiele jej fanek, wyrażając w komentarzach swoje wsparcie. - "Jak my przeraźliwe potrzebujemy feminizmu i edukacji!!! Kiedy nam się to w głowy wdrukowuje, że kobieta ma przede wszystkim wyglądać w określony sposób", "Jesteś niesamowicie naturalną, prawdziwą i sympatyczną osobą i dobrze że masz taki dystans do tych komentarzy, a ten komentarz, eh pozostawię bez komentarza", "Asiu podobnie myślę odkąd zostałam mamą, właśnie po 6 dniach umyłam włosy. Czuję się jak po najlepszym SPA".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy