Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o powodach zniknięcia z sieci. "To był bardzo trudny okres"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to z całą pewnością jedna z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka i dziennikarz chętnie korzystają z mediów społecznościowych i dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Jednak w ostatnim czasie zniknęli z sieci. Powody, dla których to zrobili wyjaśnia wideo, które zamieścili na Instagramie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o nieobecności w mediach społecznościowych

Wybuch pandemii sprawił, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stali się niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Para zaczęła organizować "Domówki u Dowborów", czyli wirtualne spotkania z gwiazdami. Internauci pokochali ten cykl i prowadzących za poczucie humoru i dystans do siebie. Niestety, w ostatnim czasie para zniknęła z mediów społecznościowych.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Niedawno na Instagramie aktorki pojawiło się nagranie, w którym wspólnie z mężem wyjaśniają powody swojej nieobecności. - Mieliśmy ostatnio przerąbane z powodu problemów zdrowotnych naszej córki. Wychodzimy chyba na prostą - powiedział Maciej Dowbor i dodał, że do tego wszystkiego doszła jeszcze przeprowadzka. - Jest fajnie, ale to zawsze zabiera mnóstwo energii - stwierdził.

Para zdradziła, że lada moment zamierza powrócić. Joanna Koroniewska zapowiedziała, że pokażą mieszkanie i dodała, że chcą je urządzić tak, aby można było w nim pracować. - Przygotowujemy studio podcastowe, żeby można było robić różne rzeczy z nagraniami, żeby jakość dźwięku była lepsza - powiedział Maciej Dowbor.

- Myślę, że to był bardzo trudny okres dla nas wszystkich, a ja jeszcze bardziej przekonałam się co do jednego - że naprawdę nic nie jest ważniejsze po życiu niż zdrowie, zwłaszcza nie swoje, tylko dziecka - dodała Joanna Koroniewska. Gwiazda zapowiedziała, że na pewno wrócą do Domówek. - Wiemy, jak ważne są one dla was - przyznała.

Joanna Koroniewska o planach na przyszłość

Aktorka zdradziła, że bardzo interesuje ją aranżacja wnętrz, dlatego zamierza wspólnie z architektką - Anią Błaszczyk prowadzić poświęcony temu live. - To będzie dla nas prawdziwy sztos. Jeżeli będzie wam się podobało, to będziemy to kontynuować - dodała.

Joanna Koroniewska zdradziła również, że tegoroczne święta spędzają poza granicami Polski. Para za dziesięć dni wyjeżdża bowiem do Hiszpanii. A gdzie i kiedy aktorkę można zobaczyć na scenie? Dowiecie się tego z dalszej części nagrania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości