Damian Michałowski zdradził, co planuje w przyszłym roku. To dotyczy jego żony

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Karolina Kalatzi
Damian Michałowski o postanowieniach noworocznych
Damian Michałowski o postanowieniach noworocznych
wideo 2/5

Damian Michałowski w mijającym roku postawił przed sobą nie lada wyzwanie. Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowił zadbać o formę i zrzucić kilka kilogramów. Co najważniejsze - udało mu się osiągnąć zamierzony cel. Jakie ma plany na nadchodzące dwanaście miesięcy? Dziennikarzowi zadała to pytanie nasza reporterka Karolina Kalatzi.

Damian Michałowski o postanowieniach noworocznych

Damian Michałowski w 2022 roku podjął się niełatwego zadania. Dziennikarz postanowił, że w 12 tygodni "zgubi" aż 9 kilogramów. - Rzutem na taśmę udało mi się to postanowienie noworoczne dowieść do samego końca. Jestem z tego bardzo dumny, dostałem mnóstwo informacji na Instagramie od pań i od facetów, że naprawdę w trzy miesiące można wstać, ruszyć się, coś ze sobą zrobić i o to mi po prostu chodziło, że te wszystkie wyzwania, [...], są skierowane do kobiet, ale także do facetów - powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN.

Sylwester

Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
wideo 2/5

Czy w 2023 roku Damian chciałby spełnić jakieś marzenie? - Teraz to już chyba poprowadzić "Fakty". Żartuję. Nie mam postanowień, nawet o tym nie myślałem - dodał.

Co 2023 rok planuje Damian Michałowski?

Choć prowadzący Dzień Dobry TVN nie ma konkretnych postanowień na nadchodzący rok, to zdradził, że jest coś, co bardzo chciałby zrealizować. - Pojechać z żoną w podróż poślubną. Mimo że jesteśmy po ślubie już wiele lat, to jeszcze takiej oficjalnej nie mieliśmy. Dlatego może w przyszłym roku, to będzie dobry moment na to, żeby pojechać - zdradził Damian Michałowski.

Kto w czasie tego wyjazdu mógłby się zająć dziećmi dziennikarza i jego żony? Swoją pomoc zaoferowała jedna z prowadzących Dzień Dobry TVN. O kogo chodzi? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości