Gwiazdy

Kuba Wojewódzki pokazał swoje zdjęcie z 2007 roku. "Ty jesteś jak wino"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pochwalił się archiwalną fotografią sprzed 15 lat. Miał wtedy nieco dłuższe włosy i nosił inne okulary. Choć według metryki jest starszy, to fani dziennikarza są zgodni, że niewiele się zmienił, a wręcz obecnie wygląda młodziej i lepiej niż kiedyś.

Kuba Wojewódzki - kariera

Kuba Wojewódzki bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich showmanów. Od 2006 roku z powodzeniem prowadzi swój autorski program w stacji TVN, który nieustannie cieszy się dużą sympatią widzów, a co za tym idzie - wysoką oglądalnością.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Na przestrzeni lat na słynnych kanapach w talk show Kuby Wojewódzkiego zasiadały najznamienitsze polskie gwiazdy, w tym aktorzy, piosenkarze, artyści, ale również politycy czy gwiazdy mediów społecznościowych. Dziennikarz słynie z ciętego języka i poczucia humoru. Fani programu cenią jego bezkompromisowość i dociekliwość, którą za każdym razem wykazuje się podczas przeprowadzania wywiadów. Wojewódzki zwraca na siebie uwagę nie tylko w telewizji, ale również i w Internecie. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 1,5 miliona osób.

Kuba Wojewódzki na zdjęciu sprzed lat

Wojewódzki opublikował w mediach społecznościowych pamiątkową fotografię z 2007 roku.

- Piękny, młody, niewinny #2007 - napisał pod zdjęciem.

Fani showmana są pod wrażeniem. W wielu komentarzach podkreślają, że mimo upływu 15 lat, Kuba niewiele się zmienił i czas zdecydowanie działa na jego korzyść.

"Tak szczerze, to dzisiaj młodziej wyglądasz", "Przecież tu byłeś starszy, niż jesteś teraz", "Teraz lepiej. Ma pan eleganckie dwie brwi, a nie jedną", "Kubuś, ty jesteś jak wino", "Obecnie wyglądasz zdecydowanie lepiej", "Wino im starsze tym (podobno) lepsze… W tym przypadku zdecydowanie prawda" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości