Gwiazdy

Kris Forbot x BARTØ na scenie Dzień Dobry TVN. "Teraz" to kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kris Forbot x Barto w piosence „Teraz”
Kris Forbot x Barto w piosence „Teraz”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Kris Forbot to wszechstronnie uzdolniony artysta. Nieprzeciętny talent pozwala mu realizować się w roli gitarzysty i wokalisty, a nawet samodzielnie komponować zapadające w pamięć utwory. W Dzień Dobry TVN muzyk zaprezentował piosenkę pod tytułem "Teraz".

Kris Forbot - niezwykłe początki kariery wokalnej

Kris Forbot od lat związany jest z bydgoską sceną muzyczną. Artysta doskonale odnajduje się w grze na gitarze, ale od jakiegoś czasu próbuje swoich sił także jako wokalista. Co ciekawe, jego przygoda ze śpiewem rozpoczęła się od występu na weselu przyjaciół.

Utalentowany muzyk może poszczycić się wieloma sukcesami, a jednocześnie wciąż podejmuje się nowych wyzwań. Obecnie poświęca swój czas na pracę nad autorskim materiałem.

Kris Forbot x BARTØ na scenie Dzień Dobry TVN

W dorobku artystycznym bydgoszczanina nie brakuje błyskawicznie wpadających w ucho utworów. Najlepszym tego dowodem jest utwór "Teraz". Kris Forbot zaprezentował go na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszyli mu Weronika Lalik, Bartek Woźniak, Michał Stropa i Błażej Gawliński.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości