Indila wraca z nowym albumem. Czym zaskoczy swoich fanów?

Aktualizacja:

Indila to popularna w Polsce francuska wokalistka. Swoją ostatnią płytę wydała pięć lat temu. Artystka zniknęła z rynku muzycznego na rzecz życia prywatnego. Dziś powraca z nowym albumem. Pierwszym singlem promującym nowy krążek został utwór „Parle à ta tête”. Artystkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Nowy singiel

„Parle à ta tête” to pierwsza zapowiedź wyczekiwanego albumu wokalistki. Utwór to karuzela dźwięków i rytmów, która świetnie oddaje zawirowania codziennego życia. . „Parle à ta tête” oznacza konieczność porozmawiania z samym sobą. Eteryczny singiel to zapowiedź szczerego i bezpośredniego albumu Indili.

Kim jest Indilia?

Indila, a tak naprawdę Adila Sedraïa to francuska piosenkarka o korzeniach indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskich. Jej pseudonim artystyczny nawiązuje do zainteresowania kulturą, muzyką i religią Indii. Adila muzykę zaczęła tworzyć już jako nastolatka. Początkowo pisała utwory dla innych wokalistów. Indilia zdobyła popularność po wydaniu swojego debiutanckiego singla Dernière danse w 2013 roku. Od tego wszystko się zaczęło. Singiel przez dziewięć tygodni utrzymywał się na drugim miejscu pod względem najlepiej sprzedanych singli. Teledysk ma prawie 557 milionów wyświetleń! Debiutancki album francuskiej artystki „Mini World” przez trzy tygodnie był najlepiej sprzedającym się krążkiem we Francji ( sprzedał się w ponad 660 000 egzemplarzach).
Zobacz też:
Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości