Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Nadchodzi Rajskie Rozdanie. Aż dwie dziewczyny odpadną z programu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Hotelu Paradise"

To będzie wyjątkowy wieczór w "Hotelu Paradise". Wreszcie dowiemy się, jaką tajemnicę skrywa skrzynka, którą Klaudia wygrała w sportowej konkurencji. Jeśli nie znajdzie w niej immunitetu, to może być w tarapatach.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 30. odcinku?

Dziewczyny podzieliły się na grupy i zaczynają układać strategię na zbliżające się wielkimi krokami Rajskie Rozdanie. Hania jest w parze z Davidem, ale zdaje sobie sprawę, że chłopak z pewnością wybierze Angelikę podczas eliminacji. Anastazja obawia się, że jej dotychczasowy partner, Dawid, zrezygnuje z budowania koleżeńskiej relacji i stworzy związek z inną uczestniczką.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ola i Klaudia dołączyły do grupy zaledwie kilka dni temu, więc nie zdążyły zbudować trwałych relacji z żadnym z panów. One również czują się zagrożone, choć Klaudię może jeszcze uratować zawartość tajemniczej skrzynki. Najbardziej ucieszy się, jeśli znajdzie w niej immunitet.

Monika na kilka godzin przez Rajskim Rozdaniem zacznie rozmawiać z osobna z każdym z chłopaków. Czy któryś z nich może jej zapewnić bezpieczeństwo? Jedno jest pewne, Monika jest programie od samego początku, więc tak łatwo się nie podda. Zasady miłosnej gry opanowała już perfekcyjnie.

Bohaterowie reality show będą wyczekiwać spotkania z Rajską Wyrocznią. W szczególności Marek ma do Klaudii El Dursi bardzo ważne pytanie. Odpowiedź stanie się kluczem do rozwiązania trudnej sytuacji, bowiem chłopak nie wie, którą z dziewczyn wybrać.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości