Gwiazdy

Marcelina Zetler odpadła z programu "Top Model 11". "Myślałam, że dałam z siebie wszystko"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Za kulisami programu „Top Model”
Za kulisami programu „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Za nami 5. odcinek programu "Top Model 11". Tym razem uczestnicy stanęli przed niełatwym wyzwaniem w postaci nagiej sesji zdjęciowej. Jurorzy orzekli, że najgorzej poradziła sobie Marcelina Zetler z Barcina. To właśnie ona musiała pogodzić się z utratą szansy na wygraną. W Dzień Dobry TVN początkująca modelka i juror Dawid Woliński opowiedzieli o emocjach związanych z kolejną eliminacją.

Marcelina Zetler odpadła z programu "Top Model 11"

Kolejny odcinek "Top Model 11" dostarczył widzom niepowtarzalnych wrażeń. Wszystko to za sprawą rozbieranej sesji zdjęciowej, której przewodniczyła uznana fotograf Aleksandra Modrzejewska. Uczestnicy dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej zaprezentować się przed obiektywem aparatu. Niestety nie wszystkim udało się zachwycić jurorów. Z programem pożegnała się Marcelina Zetler.

- Byłam w szoku, że odpadłam (...). Byłam bardzo zadowolona z tej sesji i myślałam, że dałam z siebie wszystko - przyznała 21-latka w Dzień Dobry TVN, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że udział w modowym show to wyjątkowe doświadczenie.

- Nie spodziewałam się, że aż tyle emocji we mnie będzie (...). Stres, radość - wszystko w jednym (...). To było coś niesamowitego - oceniła początkująca modelka.

Dawid Woliński o kolejnej eliminacji w programie "Top Model 11"

Marcelina Zetler opuściła program na drugim panelu eliminacyjnym. Nie porzuciła jednak marzeń o karierze w modelingu. 21-latka wciąż pragnie rozwijać swoje umiejętności i stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Zdaniem Dawida Wolińskiego utrata szansy na wygraną w "Top Model 11" może okazać się dla niej cenną lekcją, zachęcającą do pokonywania własnych słabości.

- Na tym etapie to decydują już naprawdę ułamki sekund i szczęścia o tym, kto przejdzie dalej (...). Można się zgadzać bądź nie zgadzać z werdyktem (...). Myślę, że każdemu z nas coś takiego się przydaje - kolejny etap w życiu, pewne wyzwanie, wyjście ze strefy komfortu - stwierdził uznany projektant.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości