Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Dominika i Kasper odpadli z programu. Na koniec wbili szpilę Oliwii

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise"

Mieszkańcy hotelu większością głosów zadecydowali, która z dwóch zagrożonych par powinna opuścić program. Sevag i Wiktoria przetrwali, a Kasper i Dominika mieli 15 minut, by się spakować i pożegnać z rajem. W ostatniej chwili skrytykowali zachowanie Oliwii. Co mieli jej do zarzucenia?

"Hotel Paradise 5". Finałowy tydzień

Do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise" doszło pięć par: Jay i Eliza, Oliwia i Kuba, Grzesiek i Laura, Wiktoria i Sevag oraz Kasper i Dominika. Na skutek jednej z konkurencji Grzesiek i Laura otrzymali immunitet, Wiktoria i Sevag trafili do strefy zagrożenia, a Kuba i Oliwia mieli zadecydować, kto dołączy do zagrożonej dwójki. Uznali, że będzie to Dominika i Kasper.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mieszkańcy musieli oddać głos na jedną z par i uargumentować swój wybór. Słowa Oliwii, odnoszące się do ostatniej Pandory i informacji od Wyroczni, zszokowały Kaspra i Dominikę.

- Kasper, bardzo cię lubię, ale uważam, że strasznie dużo chcesz wbić szpilek każdej osobie. Większość uczestników po prostu się lubi, a jeśli ma sobie coś do wyjaśnienia, to to po prostu robi. Nie potrzebna dodatkowych rzeczy, troszeczkę żenujących i denerwujących. Jeśli chodzi o Dominikę, to uważam, że nie jesteś do końca szczera, ponieważ Wyrocznia uświadomiła mi, że mówisz o mnie złe rzeczy. Nic mi nigdy w twarz nie powiedziałaś, czego żałuję, bo mogłoby to wyglądać inaczej. Od Sevaga i Wiktorii nigdy nie poczułam nic złego w moją stronę - powiedziała Oliwia.

"Hotel Paradise 5". Kapser i Dominika opuścili program

Ostatecznie na chwilę przed wielkim finałem z "Hotelu Paradise" odpadli Kasper i Dominika. Uczestnicy w swoich pożegnalnych mowach postanowili skomentować to, co powiedziała Oliwia.

- Oliwia, z tymi szpilkami na ostatniej Pandorze, rzeczywiście, przyznałem się, że ja to zrobiłem. Jako jedyny się przyznałem, więc wydaje mi się, że to było szczere. Takie dopytywanie się, kto zadał pytanie na Pandorze, jest totalnie żenujące, bo one są anonimowe. Było ich ze 100, nie wszystkie były ode mnie - stwierdził Kasper.

Dominika powróciła wspomnieniami do chwili, gdy dowiedziała się, że po jej odejściu z programu, Oliwia i Kuba uprawiali seks.

- Oliwia, najgorszą szpilę, jaką można wbić, to ty mi wbiłaś. Co do fałszywości, to nie powinnaś się wypowiadać, bo w stosunku do mnie tak się zachowałaś. Żadna z dziewczyn nie zrobiła w moim kierunku nic takiego złego, jak ty. Wychodząc stąd, powiedziałam ci, żebyś pilnowała Kuby, bo w jakimś stopniu mi na nim zależy. Jak widać, bardzo dobrze go przypilnowałaś. To, co powiedziałaś, jest dla mnie trochę śmieszne - skwitowała Dominika.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości